█■█ █ ▀█▀ Andrzej Duda MASAKRUJE Platformę Obywatelską!

0
557

Wypowiedź Andrzeja Dudy z dnia 12 lipca 2013 roku o Platformie Obywatelskiej, biurokracji i ogólnym zakłamaniu prowadzonej przez nich polityki w naszym kraju. Zapraszam na: http://prawicowyinternet.pl

Tekst:
Pani Marszałek! Wysoka Izbo! Prawo i Sprawiedliwość jest przeciwko przyjmowaniu uchwały w postaci zaproponowanej przez wnioskodawców reprezentowanych przez pana posła Szejnfelda. Uważamy, że jest to zakłamanie, i to podwójne. I mówiliśmy to w dyskusji. Wszyscy doskonale w Polsce wiedzą, że PO zajmuje się wszystkim, ale na pewno nie likwidowaniem w Polsce biurokracji. Zatrudnianie tysięcy waszych pociotków na stanowiskach w całej Polsce powoduje, że tę biurokrację musicie rozbudowywać, bo trzeba znaleźć dla nich jakieś zajęcie. I o tym doskonale każdy wie. W związku z tym próbujecie zbudować kolejną plastikową fasadę, którą będziecie przykrywali to, że tak naprawdę niszczycie administrację i rozwalacie państwo polskie, a nie budujecie cokolwiek. To jest pierwsza sprawa.

I druga sprawa. Jest to kwestia, którą podniósł bardzo celnie w tej dyskusji mój kolega klubowy pan poseł Zbigniew Kuźmiuk. Panie ministrze, czy przypadkiem nie chodzi o to, żeby wyeliminować określenie „ustawa deregulacyjna” czy „komisja deregulacyjna” z obrotu sejmowego po to, żeby zatrzeć pamięć o panu ministrze Gowinie?
Dlatego że ta deregulacja właśnie z nim się kojarzy i wszyscy generalnie uważaliście i podkreślaliście, że to jego sukces, a teraz eliminujecie go z Platformy. W związku z powyższym zaczynacie od wyeliminowania nazwy. Może niedługo będziecie go wymazywać ze zdjęć?

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDuda Nieznany – Wystąpienia Parlamentarne Andrzeja Dudy
Następny artykułMoja Polska Kibolska – ks. Jarosław Wąsowicz
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ