400 ofiar Angeli Merkel i przemytników nielegalnych imigrantów! Na Morzu Śródziemnym doszło do pierwszej w tym roku tragedii.

0
4008

Okres zimowy Europa ma już za sobą. To oznacza, że uchodźcy z Afryki znów będą ryzykować życiem aby przedostać się na nasz kontynent. W poniedziałek na Morzu Śródziemnym doszło do pierwszej w tym roku tragedii – ponad 400 osób z Somalii, Etiopii i Erytrei prawdopodobnie utonęło.

Jak podają media, włoska straż przybrzeżna odnalazła migrantów i cztery przewrócone łodzie, którymi próbowano przekroczyć morze. Służby uratowały tylko 30 osób. Ci którzy przeżyli powiadomili, że było ich znacznie więcej. Uważa się, że ponad 400 uchodźców mogło utonąć. Jeszcze tego samego dnia, straż przybrzeżna namierzyła częściowo zanurzony ponton, a w nim 108 ludzi oraz 6 martwych ciał.

Dokładnie rok temu na Morzu Śródziemnym nastąpiła podobna tragedia – około 800 osób zginęło gdy łódź przepełniona uchodźcami przewróciła się i zatonęła. W ciągu jednego tygodnia, do Włoch przedostało się około 6 tysięcy migrantów a sytuacja najprawdopodobniej jeszcze ulegnie pogorszeniu.

Warto dodać, że jeśli kwestia masowej migracji do Włoch nie zostanie rozwiązana, Austria zamknie swoją granicę a Szwajcaria rozmieści na granicy czołgi. W podobnej sytuacji jest teraz Grecja, która z trudem pozbywa się uchodźców, wysyłając ich do Turcji.

Za: http://zmianynaziemi.pl/ Źródło: http://www.independent.co.uk/

MÓJ KOMENTARZ: Angela Merkel wyrasta na kolejnego europejskiego zbrodniarza, w końcu to dzięki jej zaproszeniu setki tysięcy biednych mieszkańców Afryki i Bliskiego Wschodu rzuciło się na podbój Europy. Wizje niemieckich czy francuskich świadczeń socjalnych przesłaniają niebezpieczeństwo śmierci na otwartym morzu. Jedyne zadowolone z tego procederu osoby to mafia przemytników, która inkasuje grube miliony euro rocznie. Jak rozwiązać ten problem? Zawracać KAŻDĄ łódź, odsłyłać KAŻDEGO imigranta nielegalnie przekraczającego granicę. Trzeba dać jasny sygnał, że nie ma zgody dla bezprawnych działań naruszających bezpieczeństwo Europy.

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here