Andrzej Duda masakruje PO po Aferze Amber Gold

0
352

Dla tych, których mówią, że Andrzej Duda pojawił się znikąd: Zapraszam: http://prawicowyinternet.pl/kampania-nienawisci-przeciwko-andrzejowi-dudzie/
„Kolejne MOCNE, MAŁO ZNANE przemówienie Andrzeja Dudy sprzed 2 lat i TOTALNE masakrowanie ludzi związanych z PO i ich kolesiów! OBNAŻA platformerską PATOLOGIĘ! M.in. tego w TV nie widzieliście, dlatego nie mięliście okazji wcześniej poznać A.Dudy. Wtedy też „aktorzył”, żeby wygrać wybory? Wtedy też wyciągnięto go z kapelusza na odczepkę?
Chyba nie ma wątpliwości, kto najbardziej boi się wygranej Dudy. Pewnie wielu „z nich” po pierwszej turze wyborów zesrało się ze strachu w gacie.
(fragmenty przemówienia dot. Afery AMBER GOLD)” – za kanałem: https://www.facebook.com/pages/Zamykamy-Stefana-Niesiołowskiego-w-psychiatryku/

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzesłanie Pana Cogito recytuje Jerzy Zelnik.
Następny artykuł15.05. 2015 – Raport – Miriam Shaded
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ