Andrzej Duda o stanie demokracji w Rosji – morderstwa polityczne

1
168

Mało znane, świetne wystąpienie Andrzeja Dudy z marca tego roku w Parlamencie Europejskim.. Zabójstwo rosyjskiego lidera opozycji Borisa Niemcowa oraz stan demokracji w Rosji.
Zabójstwo rosyjskiego lidera opozycji Borisa Niemcowa oraz stan demokracji w Rosji
© Unia Europejska, 2015 r. – źródło: Parlament Europejski

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOgarnij się Polaku! „elyty” III RP
Następny artykułNIech żyje Polska! Jan Pietrzak felieton
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

1 KOMENTARZ

  1. Odnośnie oceny „demokracji” w Rosji zgadzam się z panem Dudą ale sprawę zajęcia Krymu widzę inaczej. Rosja nie miała innego wyjścia musiała zająć Krym po tym co się stało w Kijowie.Wiadomo że inspiratorem przewrotu w Kijowie było USA mówił o daleko idącej pomocy ze strony USA w zorganizowaniu i przeprowadzeniu przewrotu na Ukrainie prezydent Obama(osobiście widziałem ten wywiad w naszej TV) Gdyby Rosja nie zajęła Krymu dzisiaj stacjonowałyby tam amerykańskie wojska na co Putin nie mógł sobie pozwolić.Co do śmierci Niemcowa to kluczem do wyjaśnienia wydaje się być ukraińska „narzeczona”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ