Prezydent Andrzej Duda spotkał się w Lancaster House z polskimi weteranami II wojny światowej mieszkającymi w Wielkiej Brytanii. Jest to pierwsze przemówienie polskiego prezydenta w języku angielskim jakie słyszałem. Co prawda język angielski jest powszechnie znany ale rzadko który polityk potrafi się nim swobodnie porozumiewać. Brawo Panie Prezydencie! Bronisław Komorowski nie potrafił się posługiwać nawet językiem polskim na dostatecznym poziomie…


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKraków 19 września – Dialogi o naprawie Rzeczypospolitej
Następny artykułPOSŁUCHAJ! Andrzej Duda MÓWI JAK JEST w Polsce
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.
 • Gennick

  Dariuszu Matecki jesteś wrzodem polskiego dziennikarstwa,nie godnym tytułu dzennikarza i hańbiącym ten tytuł.Według ciebie w Polsce jest tylko jeden człowiek godny nazwy prezydent czyli duda.W historii Polski jeżeli nie wiesz pajacu było więcej Prezydentów oprócz twojego dudy którzy zasłużyli się konkrektymi rzeczami dla Narodu a nie tylko na polecenie kaczora dyskryminowaniem legalnego rządu i 48% obywateli.

 • Spocony

  A może tak rzetelniejszy tytuł bo to nie nasz jedyny prezydent mówiący po angielsku? Chcąc nie chcąc, Kwach też był prezydentem i ładnie śmigał po angielsku https://www.youtube.com/watch?v=rP5_rwsaxHI

  • W tytule wyraźnie napisałem „POLSKIM” prezydentem. Gość, który pełnił kierownicze stanowiska w PZPR jest dla mnie tak Polakiem jak multipla pięknym autem.

   • Gennick

    Polskim to znaczy akceptowanym przez wszystkich polaków .Pajacu sprawdz procenty poparcia i dopiero wtedy powiedz czyim.Rzetelność tego wymaga jeżeli wiesz co to oznacza.

 • Piotr Quaz

  Niech tow. Budyń lepiej na co dzień mówi po angielsku, bo po polsku zgłasza idiotyczne propozycje w sprawach, na których nie zna się ani on, ani ten matołek Szczerski, który mu doradza. A na dodatek tow. Budyń na co dzień po polsku kłamie i bredzi. I niech w końcu przestanie się zachowywać przemawiając jak tow. Mussolini, bo nawet do jego formatu politycznego tow. Budyń jeszcze nie dorósł. Może i dobrze dla tow. Budynia, bo tow. duce źle skończył.

  • SmartF1

   Może jakiś dowód ?

  • Dorota Stańczyk

   Nie dokarmiać trolla! -_-

  • Gennick

   Słyszałem już już kaczoknecht,nie jeden duda lecz [email protected],judaduda,kamerdyner,pajac lecz Budyń podoba mi się najbardziej.Proszę znajdz nazwę oprócz matołek dla szczerskiego.