Andrzej Duda w obronie normalności! Nie dla uzgadniania płci!

2
369

Wiem, że co trzeci post ostatnio jest o Andrzeju Dudzie ale gwarantuję, że nie jestem jednym z opłacanych trolli politycznych :) po prostu podoba mi się to co robi prezydent Duda oraz jak się wypowiada. Przed chwilą Cezary Gmyz z Telewizji Republika poinformował, że prezydent złoży swoje pierwsze veto! Nie podpisze ustawy o uzgodnieniu płci, którą z inicjatywy Anna Grodzkiego przygotowali posłowie obecnego rządu w koalicji ze środowiskami LGBT. Brawo Panie prezydencie!!!

Ustawa, o której mowa była głosowana w sejmie pod koniec lipca. „Za” głosowało 252 posłów (PO, SLD, RP, PSL), 158 było przeciwko, a 11 wstrzymało się od głosu. Ustawa miała określić procedury związane z uzgodnieniem płci, zawierała między innymi ułatwienia przy wielokrotnym zmienianiu płci.

Tutaj mogą Państwo posłuchać debaty w Sejmie nad ustawą

Możesz zmieniać płeć ile razy chcesz! Sejm uchwalił ustawę o zmianie płci…


 


Przeczytaj również:
Ale jaja! „Extra balls” w kobiecej reprezentacji Iranu
Krytykujesz w sieci islam? Stracisz dziecko!
Pedofilia w krajach islamskich – wkrótce w Polsce?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzprotki non grata w Rosji Jan Pietrzak felieton
Następny artykuł„Kresy a polska świadomość narodowa”
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.
  • anarchista

    Boże, i tak nawet bez tej ustawy te osoby transpłciowe mogą zawierać małżeństwa z osobą tej samej płci biologicznej i adoptować dzieci, tylko nieco trudniej z powtórną zmianą płci. Stąd prezydent i tak nic nie zmienił, to tylko burza medialna i nieznajomość obecnego prawa dla osób transpłciowych. Już lepiej, by choć w części przyjęto tę ustawę, bo jednak bez sensu jest pozywanie rodziców, a i tak nic poza tym się dzieje i jest więcej biegłych.

  • Lysy2

    Brawo Panie Prezydencie! Ale musi sie pan spodziewac histerycznego i wscieklego ataku pedalskiego lobby!