Prof. dr hab. Bogusław Wolniewicz zawiadamia co się stało i z jakiego powodu, po czym dokładnie precyzuje bezzasadność zarzutów; wielki finał to opowieść co Panu Profesorowi grozi (ok. 24’30”). Oraz zaskakująca pointa: Kto kogo nienawidzi.

(Wystąpienie w Łodzi, o którym wspomni Pan Profesor można znaleźć na YT pt. Bogusław Wolniewicz spotkanie z mieszkańcami Łodzi. )

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowoczesna wysyła młode aktoreczki do śpiewnego hejtu na Kaczyńskiego
Następny artykułSzczecin Wybiera 2015!
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

1 KOMENTARZ

  1. Miałam do „czynienia” ze stroną Otwarta RP…jest niepojęte,aby w wolnym,Polskim kraju,istniała podobna instytucja – cenzury – której zakazuje Konstytucja RP,chamstwa,kłamstwa,namawiająca do donosów jak za najgorszych czasów Stalinowskiego zniewolenia.Strona jawnie antypolska,polaków szkalująca,obrażająca naszą Ojczyznę.To jest skandal przy którym istnienie Gazety Wyborczej zdaje się być żartem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ