Zapytałem mieszkańców Szczecina co sądzą na temat aktualnej opozycji: Nowoczesnej.PO/KOD, co uważają na temat ich destrukcyjnej polityki i odrywaniu ich od państwowego koryta. Zapraszam do posłuchania!
► SUBSKRYBUJ mój kanał: http://bit.ly/1IN40Xl
Nagranie 13 grudnia 2015 roku

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMOCNE Adolf Kudliński do Prezydenta RP
Następny artykułCAŁA PRAWDA O TYM CO DZIEJE SIĘ W POLSCE! Jarosław Kaczyński!
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

2 KOMENTARZE

  1. […] Klaudia Jachira, działaczka Nowoczesnej, która co jakiś czas próbuje zabłysnąć politycznie i artystycznie dała kolejny popis. Tym razem nie było to miejsce spoczynku zmarłych, na którym Jachira też już swego czasu pajacowała uważając, że cmentarz to świetne miejsce na „artystyczny” happening. Dla odmiany Jachira pojawiła się pod kościołem i odśpiewała pod kościelną melodię coś w rodzaju „satyrycznego”, proaborcyjnego manifestu. Janusz Palikot… znaczy się, Ryszard Petru, z pewnością jest dumny, że ma takich działaczy. ZOBACZ: Co Polacy sądzą o Nowoczesnej/KOD/Platformie i oddawaniu przez nich koryta […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ