Czy Francuzi będą pracowali dłużej, aby zarobić na niepracujących imigrantów?

2
30879

Cała Francja jest wstrząsana od kilku tygodni gwałtownymi protestami społecznymi. Przyczyną jest nowelizacja miejscowego prawa pracy zakładająca zmianę 35 godzinnego tygodnia pracy na 48 godzinny. Protesty w wielu miejscach skończyły się bitwami z policją i demolowaniem witryn sklepowych.

Jako oficjalną przyczynę zmiany przepisów na temat zatrudniania, podano potrzebę „uelastycznienia” prawa pracy. Jednak znani z zamiłowania do socjalizmu Francuzi agresywnie bronią tego co uzyskali. Tylko, że pieniądze nie biorą się z budżetu państwa, ani z bankomatów. Trzeba na ne zapracować, a skoro przybywa imigrantów, którzy pracować nie zamierzają, ktoś musi na nich zapracować. Z tego punktu widzenia plany likwidacji wolnych sobót, albo 12 godzinnego dnia pracy, są jak najbardziej racjonalne.

Nielogiczne jest tylko to, że ta sama lewica, która rzekomo tak empatycznie podchodzi do mas zalewających nasz kontynent muzułmanów, protestuje przeciwko prawu, które może zapewnić, że tak zwani uchodźcy będą mogli sobie żyć bez obaw, że utracą dach nad głową i nie będą mieli co jeść. Czy trzeba więcej dowodów na to, aby w końcu pojąć, że islamiści są rasą panów, rasą uprzywilejowaną w UE, a Europejczycy, w tym Francuzi, mają na nich pracować.

Powszechnym przekonaniem islamskich nielegalnych imigrantów udających uchodźców wojennych, jest to, że utrzymując ich realizujemy wolę Allaha i jesteśmy tylko pośrednikami w przekazaniu słusznie należących się im pieniędzy. W ich mniemaniu praca na nich jest naszym „psim obowiązkiem”, bo niewierni, czyli my, muszą płacić specjalny podatek – dżizja.

Można zatem powiedzieć, że protesty we Francji, są wyrazem niezrozumienia tej przewodniej idei islamskiej kolonizacji, podczas gdy ta sama lewica rządząca tam, pojęła już, że aby utrzymać kolejne miliony beneficjentów socjalu, Francuzi będą musieli bardziej wziąć się do roboty. Po prostu, rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy, a żeby jednym dać, drugich trzeba zagonić do pracy i opodatkować.

Za: zmianynaziemi.pl

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

  1. A dlaczego nie ?!Polacy pracują już od stulecia aby imigranci przejęli POLSKĘ i aby im się żyło lepiej ! Niech tak robią i Francuzi, Niemcy, Holendrzy, Duńczycy i inni zobaczymy jak to będzie ?! Dopiero nich się zaczyna i już protestują ?!

  2. Ciekawe, kiedy wreszcie zamiast protestować, krzyczeć i niszczyć niczemu nie winne samochody, Fancuziki się skrzykną, zorganizują i fizycznie wyeliminują przyczynę zmian w prawie. Bez „religijnie pokojowych” nie trzeba będzie zapychać po 48 h tygodniowo…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here