Czy Polska jest rzeczywiście Kuwejtem Europy?

0
68572

Dlaczego w Polsce, wszystko co tyko się da, sprzedaje się obcokrajowcom, dlaczego wygania się miliony Polaków na emigrację? Być może chodzi o wynarodowienie tych terenów w Europie. Terenów, które mogą być bogatsze niż Kuwejt.

Jeśłi informacje o tych złożach są prawdziwe, to przejęcie ich musi się wiązać ze zniszczeniem naszego narodu. Dopiero potem nastąpi eksploatacja i wkorzystanie tych bogactw przez ośrodki z zagranicy.

Czy Polska jest rzeczywiście NAJBOGATSZYM krajem świata, położonym w samym sercu Europy? Oczywiście na nasze bogactwa, jest bardzo wielu chętnych. Na przykład Niemcy, którzy w swojej konstytucji nadal uznają granice sprzed 1937 roku. Oszustwem rządów warszawskich jest wmawianie Polakom, że Niemcy uznały kiedykolwiek naszą granicę zachodnią. Nic tak nie pokazuje niewyobrażalnej podłości rządów „warszawskich” przez ostatnie 25 lat, ich świadomego antypolskiego charakteru, świadomej eksterminacji i zmuszania do emigracji naszego narodu jak sprawa zatajanych niezwykłych bogactw Polski.

O tych złożach, które kryje Polska Ziemia, pisał w 2009 roku w książce Pola Laska Alef Stern. Już wtedy wskazywał, że całą wojna o Polskę toczy się właśnie o te złoża, o posag, który jest ukryty w ziemi. Zatem nie należy dziwić się temu co dzieje się na europejskiej i międzynarodowej scenie politycznej. Dziwi jednak fakt, że polskie elity są tak ograniczone i krótkowzroczne, że nie mają pojęcia o tych bogactwach i sprzedają Polskę za garść nędznych srebrników.

kuwejteuropy

Nic tak precyzyjnie nie pokazuje gorliwego służenia obcym interesom, a zarazem bezprzykładnej głupoty rządów warszawskich przez ostatnie 25 lat jak sprawa ukrywanych przed narodem bogactw naturalnych naszego kraju. Przez zaprzedanie i głupotę rządzących jest blokowany szybki rozwoju Polski i dobrobyt całego społeczeństwa w tym naszych “elit”.
Poniższe zestawienie opracował mgr inż. Andrzej Łodziński – nasz Komandor pełnomocnik na Polskę. Powstało ono w oparciu o powszechnie dostępne dane geologiczne. Można sprawdzić poprzez Internet podane tu liczby!

Złoża metali w okolicach Suwałk (tytan, wanad, żelazo i metale ziem rzadkich), zasobność – 1 500 000 000 ton rudy (1,5 mld ton). Wartość samego tytanu to 355 000 000 000 $ (355 mld $). Całkowita wartość złoża przekracza 1 000 000 000 000 $ (bilion $).

Rzecz w tym, że prócz 50 milionów ton tytanu złoże to zawiera najwyższej jakości rudy żelaza. W całej Europie, włącznie ze Szwecją i Uralem złoża rud żelaza akurat kończą się. Pod Polską znajdują się też rzekomo ogromne ilości bezcennych dla techniki tzw. metali ziem rzadkich. Bez tych metali nie jest możliwa żadna nowoczesna produkcja elektroniczna czy militarna. Są to złoża molibdenu, wolframu miedzi, które znajdują się pod Myszkowem (Jura Krakowsko-Częstochowska). Obok tych metali zawsze występuje złoto, srebro i selen. Zasobność – 726 000 000 ton rudy (726 milionów ton. Wartość samego tylko molibdenu to 14 520 000 000 $ (14,52 mld $).

Do tego dochodzą złoża niklu pod Ząbkowicami Śląskimi. Obok niklu w złożach tych występuje złoto i platynowce. Zasobność – 14 000 000 ton rudy (14 mln ton), a wartość samego niklu około 4 000 000 000 $ (4,00 mld $). Oprócz tgo nie można zapomnać, że złoża wysokiej jakości węgla kamiennego są zlokalizowane na Lubelszczyźnie. Węgiel też również „zanieczyszczony” jest złotem. Zasobność złóż to 40 000 000 000 ton (40 mld ton), a ich wartość to 4 800 000 000 000 $ (4 800 mld $ = 4,8 biliona $). Za: zmianynaziemi.pl

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here