Dlaczego powinniśmy bronić ONR i ks. Jacka Międlara?

0
9414

Odpowiedź na pytanie zadane w tytule tego posta jest bardzo prosta, jeśli nie chcemy za dziesięć lat obudzić się w państwie, w którym króluje polityczna poprawność to musimy dzisiaj murem stanąć za szykanowanymi narodowcami. Jeśli tego nie zrobimy to będziemy niczym Szwedzi albo Niemcy, którzy boją się dzisiaj nazywać rzeczy po imieniu, kobiety boją się przyznawać do tego, że zostały zgwałcone przez islamskich imigrantów aby nie zostać nazwane „rasistkami”.

Dwa miesiące temu zostałem zbanowany na Facebooku za umieszczenie suchej informacji, że radny z Opola nazwał islamistów „kozojebcami”, kilka dni temu mój prywatny Facebook został zablokowany na 30 dni za umieszczenie obrazka przedstawiającego „falangę”, legalny, historyczny symbol polskich narodowców. Od decyzji administracji Facebooka nie można się odwołać. Nie mogę pisać nawet do znajomych. Domyślam się, że zostałem zablokowany za ten punkt regulaminu:

ZasadyFacebooka

Pozostaje spytać dlaczego Facebook uznaje legalnie działające w Polsce stowarzyszenie za organizację prowadzącą działalność terrorystyczną bądź zorganizowaną działalność sprzeczną z prawem? No chyba, że dla Marka Zuckerberga hasło „Polska dla Polaków”, to coś na co nie można się zgodzić i trzeba zamknąć usta wszystkim, którzy nie chcą multikulturalnej Polski. Trzeba również spytać dlaczego nie są zamykane wszystkie profile organizacji islamskich? ONR w ciągu minionego roku nie dopuścił się żadnego mordu, natomiast islamiści każdego roku mordują przeszło 100 tysięcy chrześcijan. Nie są usuwane symbole komunistyczne czy obrażające religię katolicką, takie jak przeróbki zdjęcia Jana Pawła II, np. palącego marihuanę. Nie usuwa się również komentarzy dotyczących prawicowych polityków, jak ten komentujący samobójstwo radnego z PiSu: „pisowiec nie żyje, chuj mu w szyję.” To jest rzeczywisty, lewacki faszyzm administracji tego portalu.

Lewicowe organizacje, takie jak HejtStop, Nigdy Więcej czy Kampania Przeciwko Homofobii zajmują się zgłaszaniem do prokuratury przypadków tzw. „mowy nienawiści”, co w praktyce wyklucza możliwość przedstawia własnych poglądów na tematy takie jak adopcja dzieci przez pary homoseksualne, wpływ islamu na przestępczość w Europie czy rasizm w stosunku do białej ludności. Już dzisiaj, powoli, stajemy się zakładnikami politycznej poprawności.

Ostatni atak na Obóz Narodowo-Radykalny – Kościół

Kilkuset przedstawicieli ONR-u uczestniczyło w mszy odprawionej w białostockiej katedrze w ramach obchodów 82-lecia powstania organizacji. Kazanie wygłosił ks. Jacek Międlar, sami go posłuchajcie i oceńcie czy jest w nim chociaż kropla „nienawiści”:

Media zaatakowały Kościół Katolicki, że wpuścił do swojej świątyni narodowców, którzy w swoim życiu kierują się słowami Romana Dmowskiego: „Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznej mierze stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i od Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu.” Trzeba dodać, że ataku dokonały osoby, które z Kościołem mają tyle wspólnego, że raz na rok uczestniczą we mszy nawróconego komunisty, a na co dzień wyśmiewają osoby wierzące. Media te nie widziały nic złego w tym, że feministki, które chwalą się usuwaniem ciąży kilka tygodni wcześniej urządziły polityczną szopkę w warszawskim kościele.

Co mnie bardziej oburza niż atak mediów? Odpowiedź hierarchów Kościoła Katolickiego. Zamiast obronić swoich wiernych i powiedzieć, że Kościół otwarty jest na wszystkich a szczególnie na polskich patriotów to wydali oświadczenie następującej treści: „Kuria Archidiecezjalna przeprasza wszystkich, którzy poczuli się dotknięci zachowaniem członków ONR w katedrze białostockiej w minioną sobotę 16 kwietnia 2016 r. Incydent wynikł z niedopatrzenia administracji parafialnej.” 

OswiadczenieKurii

Chcecie wiedzieć dlaczego tak jest? Dlaczego Kościół Katolicki ugina kolana przed Adamem Michnikiem i całym antypolskim środowiskiem? Przeczytajcie te dwie książki: „X. Małkowski – Krzyż in hoc signo vinces!” i „Księża wobec bezpieki” ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego. Dokładnie w nich opisano jak władze komunistyczne inwigilowały księży, jak wstawiały tam swoich agentów a później wypychały ich na znaczące stanowiska. Mogę śmiało powiedzieć, że do dzisiaj wielu hierarchów to byli tajni współpracownicy komunistycznej bezpieki a jeszcze więcej jest takich, na których teczki leżą w domach dawnych komunistycznych oficerów czy u Adasia Michnika. Właśnie przez to, dzisiaj Kościół zwalcza swoich najwspanialszych kapłanów; ks. Isakowicza, ks. Malkowskiego, ks. Międlara i milczy tam gdzie twardo powinien podkreślać swoje zdanie!

Warto jeszcze przytoczyć zdanie przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisława Gądeckiego: „Jako przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski i gospodarz niedawnych obchodów rocznicy Chrztu Polski wyrażam zdecydowaną dezaprobatę dla wykorzystywania świątyni do głoszenia poglądów obcych wierze chrześcijańskiej.”

Ks. Jacek Międlar

Trzeba w tym miejscu powiedzieć o tym księdzu, zwanym przez Gazetę Wyborczą „kapłanem od nienawiści” a przez przez Polaków „kapelanem patriotów”. „W dniu 19 kwietnia b.r. ks. Jacek Międlar CM, otrzymał całkowity zakaz jakichkolwiek wystąpień publicznych oraz organizowania wszelkiego rodzaju zjazdów, spotkań i pielgrzymek, a także wszelkiej aktywności w środkach masowego przekazu, w tym w środkach elektronicznych.” Tak potraktowano jednego z najbardziej szanowanych kapłanów w Polsce. Osobę, którą będąc duchownym nie bała się pójść do laicyzowanych przez media młodych ludzi, nie bał się jasno wyrazić zdania, że: „Musimy iść poza świątynie, poza plebanie, głosić Chrystusa. Bądźcie gotowi na to, że będziecie prześladowani. Ale nasza siła, moc, odwaga jest w Jezusie Chrystusie”. Byłem na Marszu Niepodległości tuż pod sceną i widok przeszło 100 tysięcznego tłumu krzyczącego „Wielka Polska Katolicka” był czymś wyjątkowym na skalę światową.

Ksiądz Międlar już kilkukrotnie był przymusowo usuwany z parafii, wszędzie zjednywał sobie przychylność ludzi, nie jest na rękę Kościołowi, który usilnie stara się przypodobać antypolskim środowiskom.

Ostatni atak na Obóz Narodowo-Radykalny – uczelnia

Po zakończeniu Mszy Świętej członkowie ONR-u przemaszerowali ulicami Białegostoku, skandując hasła: „Idzie nowe pokolenie, niesie Polsce odrodzenie”, „Precz z Unią Europejską”, „Wielka Polska katolicka”. Obchody kończył koncert grupy Nordica w klubie Gwint na terenie Politechniki Białostockiej. Oczywiście oberwało się za to władzom uczelni, rektor politechniki prof. Lech Dzienis stwierdził: „Podjąłem również wszelkie niezbędne kroki, takie jak zmiany w dokumentach, na podstawie których udostępniane są pomieszczenia klubu Gwint, aby nigdy więcej nie doszło do podobnej sytuacji.” Do całej sprawy dołączył dawny polityk Platformy Obywatelskiej Jarosław Gowin: „Koncert ONR w w klubie Politechniki Białostockiej szkodzi wizerunkowi Polski.”

Innymi słowy pokazano jak wygląda demokracja w państwie, które popada w polityczną poprawność, legalnie działające stowarzyszenie, mające swoje postulaty polityczne, odwołujące się do historii polskich patriotów walczących o wolną ojczyznę i mordowanych przez nazistowskich Niemców i komunistów, nie może organizować swoich wydarzeń kulturalnych. Media ani Jarosław Gowin nic złego nie widzą za to w organizowaniu spotkań z ludźmi takimi jak Zygmunt Bauman, którzy są współodpowiedzialni za mordowanie polskiego podziemia i dawno powinni gnić w więzieniach.

Apel do wszystkich!

Nie musicie się zgadzać z poglądami ONR-u, nie musicie być nacjonalistami aby dzisiaj stanąć za nimi murem – ponieważ dzisiaj ich wyklucza się z debaty politycznej i jeśli dzisiaj ustąpimy, to jutro polityczna poprawność pójdzie dalej i również Prawo i Sprawiedliwość może zostać uznane są „organizację skrajną” ponieważ w swoim programie odwołuje się do chrześcijańskiej nauki społecznej. Być może już niedługo za umieszczenie loga PiSu Facebook będzie banować a jedyne dopuszczalne zdjęcia będą przedstawiać mieszane rasowo homoseksualne pary z ich świeżo adoptowanym dzieckiem…

Komentarze:

komentarzy


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here