Federica Mogherini ogłosiła, że Europa potrzebuje uchodźców i nie zatrzyma migracji!

1
24593

Unia Europejska, świadomie lub nie, zmierza ku samozagładzie. Federica Mogherini, unijna dyplomatka oraz zwolenniczka islamizacji Europy, najpierw płacze gdy dochodzi do zamachów terrorystycznych, a teraz oświadcza, że uchodźcy są nam potrzebni i nie można zatrzymać migracji.

W środę, włoska polityk przebywała na Malcie w mieście Valletta, które jest stolicą tego państwa. Federica Mogherini nie zmieniła swojego zdania w kwestii masowej, niekontrolowanej migracji na kontynent europejski. Jej zdaniem, uchodźcy są potrzebni dla rozwoju gospodarki. Wskazała również na obecne trendy demograficzne w Europie i problemy wynikające ze starzejącego się społeczeństwa. Z jej słów wynika, że uchodźcy potrzebni są nie tylko do pracy, ale także do rozmnażania się z Europejczykami.

„Pozwólcie, że będę wyrażała się jasno od samego początku: Europa nie zamknęła i nie zamknie drzwi. Będziemy nadal współpracować z Wami i naszymi partnerami, każdy z nas wokół tego stołu – i widzę nie tylko wiele państw ale także organizacji, naszych partnetów – aby zarządzać migracją w sposób sprawiedliwy, ludzki i efektywny. To jest europejski sposób na radzenie sobie z migracją.” – Federica Mogherini.

ZOBACZ KONIECZNIE:

Jednocześnie Federica Mogherini stwierdza, że należy za wszelką cenę zakończyć „tragedię na morzu i pustyni”, rozwiązując problemy bezpośrednio w Afryce, które sprawiają, że ludzie decydują się na emigrację. Nawiązując do tej kwestii, w 2016 roku Komisja Europejska ogłosiła, że przeznaczy aż 62 miliardy euro na państwa Afryki i Bliskiego Wschodu, tak aby zniechęcić ludzi do wyjazdu.

„Europa pomoże Afryce zrozumieć pewne kwestie i Afryka również pozwoli wyjaśnić Europie pewne kwestie. Podam jeden przykład: Wierzę, że Europejczycy powinni zrozumieć, że potrzebujemy migracji dla naszych ekonomii i naszych systemów socjalnych, przy obecnych trendach demograficznych musimy być zrównoważeni. Natomiast Afrykańczycy, po swojej stronie, powinni wziąć pod uwagę koszty handlu ludźmi, straty w ludziach oraz jak niebezpieczny może być drenaż mózgów dla kontynentu” – Federica Mogherini.

W podobnym tonie wypowiadał się już obecny papież Franciszek. Niestety, uchodźcy przybywają do Europy ale w większości nie chcą dostosować się do praw, obowiązujących w danym państwie. Wielu z nich ze względu na swoje pochodzenie nie może znaleźć sobie stałej pracy, lub po prostu nie ma zamiaru jej szukać i żyje z zasiłków (więcej: link, link, link, link, link). Niemiecki urząd ds. migracji BAMF wezwał kilka dni temu władze regionalne aby zbierały odciski palców od wszystkich uchodźców. Okazało się bowiem, że wielu z nich zarejestrowało się w kilku miejscach pod różnymi nazwiskami, dzięki temu mogą pobierać kilka zasiłków jednocześnie. Szacuje się, że w samej Dolnej Saksonii, uchodźcy oszukali władze na 3-5 milionów euro. Nikt jednak nie wie ile nachodźcy zdołali już wyłudzić pieniędzy na terenie całego kraju i w innych państwach europejskich.

Artykuł za: zmianynaziemi.pl

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

  1. Oszołomka!!!!!!!!!!! Dajcie zarobić europejczykom tyle, żeby mogli się rozmnażać a nie bać się o przyszłość swoją i dzieci!!!! To się będą rozmnażać!!! Chciwe głąby!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here