Film: System Putina

0
283

Kim jest Władimir Putin? Politykiem wielkiego formatu, któremu marzy się przywrócenie dawnej potęgi Rosji? A może tylko zwyczajnym karierowiczem — byłym pułkownikiem KGB?

Jak ze zwykłego urzędnika stał się jednym z najpotężniejszych ludzi świata? Co sprawiło, że dostał się na sam szczyt? Jak wygląda system, który opracował? Na wszystkie te pytania odpowiadają twórcy dokumentu, którzy badają ostatnie 30 lat rosyjskiej historii w odniesieniu do życia Władimira Putina.

Rosja po raz kolejny napina swoje muskuły! Tym razem jej bronią nie jest armia czerwona ani ogromne składy broni nuklearnej. Rosja ma w rękawie asa w postaci złóż energetycznych ukrytych głęboko pod syberyjską tundrą, a klucz do niech trzyma jeden z najpotężniejszych ludzi świata. Wladimir Putin jest odpowiedzialny za wskrzeszenie Rosji oraz umocnienie jej pozycji na świecie, ale tak naprawdę ile wiemy o Putinie i jego pochodzeniu? The Putin System analizuje drogę Putina na kremlowski szczyt oraz przygląda się przemianom Rosji z sowieckiego imperium w nowoczesne supermocarstwo. (za filmweb)

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDokument: Bank Wszystkich Banków
Następny artykułDokument: Chiny – Ekonomiczna Inwazja na Europę
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ