Imigranci brutalnie pobili niepełnosprawnego Szweda, nazywając go „rasistą”!

1
8518

Trzej arabscy migranci nie zostaną wydaleni ze Szwecji po brutalnym ataku na niepełnosprawnego człowieka i wrócą na wolność za niespełna dwa lata.

Według informacji InfoWars, w zeszłym miesiącu trzej uchodźcy próbowali ukraść portmonetkę mężczyźnie na stacji kolejowej Gävle. W obronie stanął człowiek, poruszający się o kulach, ale został zaatakowany przez napastników.

Podczas kopania i przyjmowania ciosów Szwed „wysłuchał wykładu o tym, jak Szwedzi są rasistowscy i walczą z muzułmanami”. „Jestem muzułmaninem, p…ę Szwecję”, powiedział jeden z migrantów podczas bicia. Po tym ataku trio przerzuciło swoją uwagę na 17-letniego chłopca i próbowało ukraść mu telefon. To, co jest dziwne w tej sytuacji, to wiek imigrantów. Młodzieńcy deklarowali, że mają nie więcej niż dwadzieścia lat. Udowodnili, że są zdolni do czynienia zła…

W rzeczywistości jednym z nich to 32 letni Marokańczyk, któremu w 2010 roku odmówiono azylu, ale później uzyskał tzw. stały pobyt, ponieważ poślubił Szwedkę. Drugi napastnik to 45 – letni obywatel Francji. Sąd orzekł, że nie ma wystarczających podstaw do tego, aby go wydalić. Trzeciego bandytę skazano na jeden rok i cztery miesiące więzienia.

Na końcu wypada zadać sobie pytanie, czy wielokulturowość w nowoczesnym wydaniu jest taka cudowna, jak próbują udowodnić to niektóre środowiska?

Za: zmianynaziemi.pl

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here