ISIS nakazuje aby w okresie Wielkanocy atakować „niewiernych” za pomocą ciężarówek i innych metod!

1
10857

Państwo Islamskie wzywa swoich zwolenników w Europie do ataków na niewiernych. Mają się one nasilić przed Wielkanocą. W swojej propagandzie sugerują wykorzystanie do tego celu ciężarówek. Świadczy o tym ostatnia sekwencja takich zamachów i oficjalne publikacje z poradami jak ich dokonywać.

Wojna religijna w Europe trwa już na całego nawet jeśli media zdają się tego nie zauważać. Główny cel islamistów, którym było otwarcie frontu walki z niewiernymi na ich terytorium, konkretnie w dużych europejskich miastach, został w pełni osiągnięty. Tak jak w Bagdadzie tak i w Berlinie, Paryżu czy Londynie, każdego dnia może dojść do kolejnego krwawego zamachu i mimo, że ludzie starają się o tym nie myśleć, mało kto czuje się już bezpiecznie w miejscach publicznych.

ekwencja zamachów z wykorzystaniem ciężarówki wjeżdżającej w tłum zapoczątkowana rozjechaniem w ten sposób 84 osób w Nicei, była powtarzana jeszcze kilkukrotnie. Między innymi w Berlinie, w Londynie i ostatnio w Sztokholmie. Oczywiście można relacjonować te zamachy jako niezwiązane ze sobą incydenty, ale tak naprawdę jest to sekwencja zdarzeń, których wspólnym mianownikiem jest islamski terroryzm inspirowany przez tak zwane „Państwo Islamskie”.

Źródło: Rumiyah

Zachodnie media umieją tylko tuszować kolejne zamachy opowiadając głupoty o chorych psychicznie islamistach, którzy rzekomo odrzuceni przez społeczeństwo zaczynają mordować. Policja w Dortmundzie po spektakularnym zamachu na piłkarzy Borussii Dortmund, dopiero dwa dni potem półgębkiem przyznała, że stoją za nim islamscy terroryści. Opublikowano również utajniony początkowo list sprawców pozostawiony na miejscu zamachu. Oto jego treść:

„W imię Allaha, Najłaskawszego i Najbardziej Miłosiernego, 12 niewiernych zostanie zgładzonych przez naszych Błogosławionych Braci w Niemczech. Widocznie nie zależy Ci, Merkel, na swoich małych, brudnych poddanych. Twoje Tornada (myśliwce bombardujące) wciąż latają nad niebem Kalifatu i mordują muzułmanów. My, dzięki łasce Allaha, pozostajemy nieugięci. Od teraz wszyscy niewierni aktorzy, piosenkarze, sportowcy i inni celebryci w Niemczech oraz pozostałych państwach – krzyżowcach, są na liście śmierci Państwa Islamskiego. Tak pozostanie dopóki nie zostaną spełnione następujące żądania: Wycofanie samolotów Tornado z Syrii i zamknięcie bazy wojskowej Rammstein.” tłumaczenie za wprost.pl

Źródło: Rumiyah

Wynika z tego, że atak na BvB był po prostu kolejnym z serii i sprawcy zapowiadają kolejne. Szczególnie niebezpieczny jest ten czas przed Wielkanocą oraz w jej trakcie i po Wielkanocy. Każdy chyba przyzna, że ilość ataków z wykorzystaniem samochodów ciężarowych wzrosła znacznie w ciągu ostatnich miesięcy, a nawet tygodni. Znaczyłoby to, że zradykalizowani islamiści w Europie coraz częściej odpowiadają na nawoływania ISIS aby dokonywać ataków terroru, tak jak nauczał ich prorok Mohamed.

W islamistycznych gazetkach takich jak Rumiyah, które są kolportowane w Europie, pojawiają się szczegółowe poradniki jaki samochód wybrać podczas ataku na „niewiernych”. Wszystko to jest bardzo niepokojące, bo oznacza, że tego typu szaleńcze ataki za pomocą porwanych ciężarówek i wybuchy „ajdików”, czyli improwizowanych ładunków montowanych przy drogach, tak jak w Bagdadzie czy Kabulu, staną się codziennością w Berlinie, Londynie i w Paryżu.

Za: zmianynaziemi.pl

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here