Islamista, który odciął głowę brytyjskiemu żołnierzowi, skarży się na uraz psychiczny i domaga się odszkodowania

2
12073

Islamscy psychopaci masowo pobierają świadczenia socjalne, mordują Europejczyków i trafiają do więzień. Następnie skarżą się na złe traktowanie, twierdzą, że doznali „urazów psychicznych” i składają pozwy do sądów, domagając się wysokich odszkodowań. W ten właśnie sposób wykorzystują prawo panujące w krajach europejskich – wiedzą, że nie otrzymają kary śmierci a za ich pobyt i tak płacą podatnicy.

Wsród ludzi przesiąkniętych poprawnością polityczną panuje przekonanie, że rasizm dotyczy tylko białych. Gdy murzyni atakują białych zazwyczaj mówi się, że było to „zwykłe” przestępstwo. Jednak gdy biały zaatakuje kogoś o innym kolorze skóry to automatycznie traktowany jest jak przepełniony nienawiścią rasista, ksenofob i neonazista.

Podobna sytuacja panuje obecnie na linii chrześcijaństwo-islam. W większości krajów arabskich chrześcijanie są prześladowani. Zwykle nie wolno obnosić im się ze swoim wyznaniem oraz symbolami religijnymi, ponieważ mogą narazić się na ataki muzułmanów. Często dochodzi do zamachów na kościoły, w Syrii i Iraku mordowano chrześcijan, zaś Arabia Saudyjska nie chce widzieć u siebie ani jednego kościoła i sugerowano nawet wyburzanie tych obiektów kultu na całym Półwyspie Arabskim. Jak jest obecnie w Europie? W zachodniej części naszego kontynentu chrześcijaństwo jest w odwrocie, coraz mniej wyznawców gromadzi się w kościołach – wiele z nich jest wyburzanych, ale za to powstaje coraz więczej meczetów. Organizowane są zamachy terrorystyczne, w których śmierć ponoszą nie muzułmanie, lecz Europejczycy – chrześcijanie lub wyznawcy innych religii. Rządzący oczywiście nie dostrzegają tego, że ataki ukierunkowane są w innowierców i próbuje się odwracać uwagę od tego problemu.

Te okrutne wydarzenia przypominają sytuację w Syrii i Iraku, jednak to dzieje się w Europie. To tak jakby wojna przeniosła się z Bliskiego Wschodu do nas. Jednak sytuacja u nas jest bardziej skomplikowana. Islamscy najeźdźcy prowadzą z Europą wojnę na kilku frontach – nie tylko poprzez masowe osiedlanie się, stawianie meczetów i zabijanie Europejczyków. Oni prowadzą także wojnę ekonomiczną, jeśli można to tak nazwać.

Za: zmianynaziemi.pl
Czytaj dalej na kolejnej stronie:

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here