Islamska kultura gwałtu wywołuje szok w Europie!

1
96714

W ciągu ostatnich kilku dni w mediach pojawiły się szokujące informacje na temat podejścia do gwałtów w islamskich społeczeństwach. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w Turcji doszło do dziwacznych rozstrzygnięć piętnujących nie gwałcicieli, ale ofiary gwałtów.

Kilka dni temu, w Dubaju ofiara zbiorowego gwałtu, brytyjska turystka, została aresztowana pod zarzutem cudzołóstwa. Według prawa obowiązującego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, to kobiety są współwinne tego przestępstwa. To jeden z przykładów różnic kulturowych jakie istnieją między Europejczykami, a Arabami. W związku z tym brytyjski MSZ polecił, aby przyszłe ofiary nie zgłaszały w tym kraju przestępstw na tle seksualnym, ponieważ grozi to więzieniem.

Za to w Turcji, radykalizującej się ostatnio za rządów Erdogana, zaproponowano prawo, wedle którego gwałciciel, który poślubi swą ofiarę, uniknie kary za gwałt. Zapowiedziana legislacja ,w tym kierunku, wzbudziła protesty środowisk laickich, które sprzeciwiają się postępującej islamizacji Turcji. Dla Europejczyków te tendencje powinny być bardzo niepokojące, ponieważ miliony wyznawców Islamu, znalazło się na terenie naszego kontynentu. Są to ludzie nie integrujący się z zasady z lokalnymi społecznościami, próbujący wprowadzić na naszym kontynencie islamskie porządki.

To właśnie dlatego wraz z przybyciem tych mas ludzkich tak dramatycznie wzrosła ilość przestępstw seksualnych popełnianych przez islamskich nachodźców. Lewackie media do pewnego momentu ukrywały skalę napaści na kobiety w Europie, ale teraz jest to już raczej jasne, że kobiety według islamistów to coś w rodzaju podludzi.

Za: zmianynaziemi.pl

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here