Islamski zwyrodnialec próbuje Cię zgwałcić? Wyciągnij rękę! Fińskie władze kpią z obywateli!

2
2781

Od czasu gdy mieszkańcy Skandynawii zostali zmuszeni do życia w społeczeństwie multi-kulti, drastycznie wzrosła tam liczba napaści na tle seksualnym. Problem nabrzmiewał przez lata, ale pogłębiło go zaproszenie do Europy przez Angelę Merkel kolejnych milionów młodych Arabów i Afrykańczyków. Doprowadziło to do znacznej intensyfikacji atakami na tle seksualnym czego kulminacją były wydarzenia z Sylwestra 2015. 

Kobiety w Europie muszą bronić się same, ale jeśli te ze Skandynawii będą to czynić zbyt skutecznie mogą mieć kłopoty z prawem. W Szwecji, Finlandii i Norwegii zabronione jest korzystanie z gazu pieprzowego. Ta forma broni przed napastnikami, mimo, że jest tam nielegalna, staje się coraz bardziej popularna. Kobiety wolą ryzykować konflikt z prawem niż gwałt, który może się zakończyć utratą życia. Przeczytaj również: Islamski imigrant pobił matkę z dwójką małych dzieci bo powstrzymała go od kradzieży. Ubogacona Szwecja wita!

Szwedzkie władze są jednak bardzo surowe względem swoich obywateli i ostatnio posunęły się nawet do tego, że oskarżono 17-letnią dziewczynę, która broniła się przed obmacującymi ją napastnikami właśnie za pomocą gazu pieprzowego. Jednocześnie te same władze wydają specjalne wytyczne dla policji aby ukrywać i nie informować opinii publicznej na temat coraz liczniejszych przypadków przestępstw popełnianych przez tak zwanych uchodźców. Podobne sugestie otrzymali też policjanci z sąsiednich nam Niemiec.

Jeszcze bardziej groteskowo wyglądają rady, jakie zagrożonym kobietom dają władze. Hitem internetu stało się fińskie nagranie instruktażowe dla pań informujące jak się zachować na wypadek napastowania seksualnego. Mają one zniechęcić oprawcę za pomocą wyciągniętej ręki. Bardziej natarczywych arabskich zboczeńców, fiński rząd radzi odpychać dwoma wyciągniętymi przed siebie rękami. Niektórzy internauci żartują, że oprócz ręki przydałaby się moc Jedi. Żarty żartami, ale sytuacja jest poważna a kobiety są realnie zagrożone.

https://www.youtube.com/watch?v=J6kjvWKuVkE

Przeczytaj również: Szwecja. Szwedzki sąd uznał wyższość prawa szariatu nad prawem szwedzkim.

Na przykład wszędzie tam gdzie znaleźli się uchodźcy, muszą one unikać wizyt na basenach. Po prostu młodzi islamiści na masową skalę obmacują spotkane kobiety. Po wielu takich ekscesach oraz po licznych przypadkach oddawania do wody moczu i kału, grupy Arabów przestały być wpuszczane na niektóre baseny.

Oczywiście spotyka się z przypadkami potępienia ze strony tak zwanych obrońców praw człowieka. Szkoda, że z takim samym zapałem nie troszczą się oni o bezpieczeństwo pań.W Szwecji kobiety, które nie chcą zrezygnować z basenu zorganizowały nawet coś w rodzaju samopomocy. Jednak zarządcy szwedzkich obiektów tego typu nie są zadowoleni i twierdzą, że ratownicy nie potrzebują dodatkowej pomocy.

Ciekawe, co powiedziałyby władze kobiecie zarejestrowanej na tym filmie? „Wyciągnij rękę”?

https://www.youtube.com/watch?v=5_b6OK5ex5A

Tymczasem szwedzka minister ds. dzieci i równości Åsa Regnér powiedziała, że rząd zamierza uruchomić kursy dla imigrantów, które mają informować ich o zasadach równości płci znajdujących się w systemie prawnym Szwecji.

Regnér w wywiadzie dla telewizji TV4 stwierdziła, iż wiele młodych osób przybywających do Szwecji spoza Europy, w swoich krajach było wychowywanych w miejscach, gdzie chłopcy i dziewczyny rzadko spotykali się ze sobą. Stąd potrzebna ma być im edukacja na temat równości płci, której założenia znajdują się w przepisach szwedzkiego prawa. Podobne pomysły pojawiły się po sylwestrowych wydarzeniach w Kolonii, a także wycieku informacji na temat napaści na tle seksualnym w połowie ubiegłego roku w Sztokholmie.

Propozycje takich rozwiązań spotkały się jednak z krytyką przedstawicieli osób ubiegających się o azyl w Szwecji. Uważają oni, że większość z imigrantów jest wykształcona, stąd nie potrzebuje podobnych kursów.

Źródła: ZmianyNaZiemi.pl, Autonom.pl
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net

Przeczytaj również: Pedofilia w krajach islamskich – wkrótce w Polsce?

Komentarz autora strony: Szwecja od wielu lat jest upadłym krajem, zabitym przez polityczną poprawność. Zamykanie w więzieniach Polaków za to, że próbowali się przeciwstawić molestowaniu Europejek najlepiej pokazuje z czym mamy tam do czynienia. Dzisiaj szwedzkie sądy zaczynają stosować prawo szariatu jako obowiązujące w ich kraju, zatem w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat Szwecja stanie się państwem islamskim, w którym biała ludność będzie dyskryminowaną mniejszością.

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

  1. Wyciągnięci ręki ma sygnalizować : „pogadaj z moją ręką ” – Tak Terminator zapłacił za zakupy na stacji benzynowej. Porąbani Szwedzi myślą że u nich też to zadziała. Niestety muzułmanie nie oglądali Terminatora !!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here