Janusz Korwin-Mikke: wniosek o debatę na temat demokracji i wolności mediów w Niemczech

0
840

Janusz Korwin-Mikke złożył w Parlamencie Europejskim wniosek o debatę na temat demokracji i wolności mediów w Niemczech. Sprawa ma związek z ostatnimi dyplomatycznymi rozmowami pomiędzy Polską a Niemcami.

Zgodnie z moimi przewidywaniami posiedzenie KE skończyło się właściwie niczym. Pan Timmermans przyjedzie do Polski na rozmowy, a potem wyjedzie. Słusznie, bo wrzaski wokół tej sprawy są mocno przesadzone – mówił prezes partii KORWiN.

Wniosek został złożony przez klub Europy Wolności i Demokracji Bezpośredniej, który zwrócił się bezpośrednio do Parlamentu Europejskiego. Debata miałaby dotyczyć stanu demokracji i wolności mediów w Niemczech.

Nie wiem czy prezydium Parlamentu się na to zgodzi, ale moim zdaniem warto taką debatę przeprowadzić – powiedział Korwin-Mikke.

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułQuiz #1 Sprawdź czy znasz posłów Kukiz’15!
Następny artykułLider KODu skompromitowany przez Roberta Mazurka
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ