Jemen. 8-latka zmarła po nocy poślubnej z 40 latkiem! Oto islam w praktyce!

24
76532

W Jemenie ośmioletnia dziewczynka zmarła po doznaniu urazów wewnętrznych spowodowanych współżyciem seksualnym. Dziewczynka spędziła noc poślubną z ponad 40-letnim mężczyzną. Organizacje praw człowieka apelowały o aresztowanie męża, który był od niej pięciokrotnie starszy. 

Do zdarzenia doszło dwa lata temu i pisały o nim największe światowe media takie jak Huffington Post, Reuters czy The Guardian. Dlaczego przypominam o tym teraz? Ponieważ Unia Europa spotkała się dzisiaj z problemem masowego napływu pedofilów na terytoria państw członkowskim. Imigranci przybywają nie tylko z Syrii ale również z innych państw Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Opisywane wydarzenie miało miejsce w północno-zachodnim Jemenie, który graniczy z Arabią Saudyjską. Na tym terenie powszechne są przymusowe małżeństwa dzieci. Biedne rodziny sprzedają dziewczynki pedofilom, którzy robią z nimi co chcą. Te dzieci są często poddawane przemocy fizycznej, emocjonalnej i seksualnej. W samym Jemenie ponad jedna czwarta dziewczynek wychodzi za mąż przed ukończeniem 15 roku życia.

KONIECZNIE ZOBACZ: Ponad 290 milionów ofiar islamskiego terroru! Oto „religia pokoju”!

„Według United Nations Population Fund (UNFPA), pomiędzy 2011 a 2020 rokiem ponad 140 milionów dziewcząt będzie zmuszonych do małżeństwa przed ukończeniem 18 roku życia. Ponadto 50 mln z nich będzie poniżej 15 roku życia

W lutym 2009 roku w Jemenie ustawiono prawo, które wyznaczało minimalny wiek małżeństwa na 17 lat. Niestety, zostało ono uchylone ponieważ budziło powszechny sprzeciw i zostało nazwane „sprzecznym z islamem”.

Według prawa islamskiego – szariatu – nie ma wyznaczonej dopuszczalnej granicy wieku do małżeństwa. Odpowiedzialność religijna u dziewczynek zaczyna się w momencie pojawienia pierwszej miesiączki. Idealnym modelem dla muzułmanów jest prorok Mohamed, który poślubił Ajszę, gdy miała 6 lat i skonsumował z nią małżeństwo, gdy miała 9 lat.

Również w Polsce być może staniemy niedługo przed tym bulwersującym problemem, prawdopodobnie zdradziecki rząd Ewy Kopacz zgodził się przyjęcie do naszego kraju 100 czy nawet 200 tysięcy imigrantów. W ośrodkach dla uchodźców w Szwecji, Niemczech, Danii czy Wielkiej Brytanii, bardzo często młode żony mieszkają ze swoimi mężami. Na terenie Unii Europejskiej dochodzi zatem do aktów pedofilii a często również gwałtów. Ciężko mi bowiem uwierzyć, że kilkunastoletnie dziewczynki dobrowolnie uprawiają sex z kilkukrotnie od nich starszymi, obleśnymi dziadami.

Pierwszym państwem, które zwróciło uwagę na problem jest Dania, jak informował portal wPolitce.pl; „nieletnie żony zostaną oddzielone od mężów w ośrodkach dla uchodźców w Danii – ogłosiła minister ds. integracji tego kraju Inger Støjberg. Jak donosi portal „The Local. Denmark” wszystkie małżeństwa imigrantów, które dotarły od ub. roku do Danii lub będą tu przyjeżdżać w przyszłości, i w których co najmniej jedna z osób nie będzie miała 18 lat, zostaną rozdzielone.”

„Gdy mężczyzna zapładnia 14-letnią dziewczynkę, nazywamy to pedofilią. Możemy dać azyl 14-latce, ale dorosłego mężczyznę powinniśmy wykopać” – stwierdził jeden z konserwatywnych, duńskich parlamentarzystów Naser Khader (pochodzenia arabskiego).

Wielki skandal w Polsce budzą doniesienia o szczątkowych przypadkach pedofilii w Kościele Katolickim. Niedługo, dzięki Platformie Obywatelskiej ściągnięte do Polski zostaną tysiące islamistów – zobaczymy czy wówczas polska lewica czy też np. Amnesty International będą tak ochoczo kontrolować, krytykować i nagłaśniać przypadki wykorzystywania dzieci. Mam nadzieję, że tak, w przeciwnym wypadku dojdzie do samosądów, ponieważ Polacy nie są jeszcze tak zatrutym polityczną poprawnością społeczeństwem jak Szwedzi czy Anglicy.

KONIECZNIE ZOBACZ: Szwecja. 12-latek brutalnie zgwałcony przez dwóch islamistów. Nagrali to!

 • Tomek666212 .

  Co za głąb. Zapładnianie 14 latki to nie pedofilia, gdyż to pojęcie dotyczy tylko osób przed rozpoczęciem dojrzewania płciowego, czyli gdzieś do 12 lat.

 • Pingback: Islamscy pedofile robią sobie zdjęcia ze swoimi 12 letnimi „dziewczynami” w Finlandii! | PrawicowyInternet.pl()

 • Pingback: Imigranci Szantażują Europę. Kładą Własne Dzieci Na Torach Kolejowych! Zobacz Wideo! | PrawicowyInternet.pl()

 • Pingback: Małżeństwa Młodych Dziewczynek Ze Starymi Islamistami. Genialny Eksperyment Społeczny Na YouTube. | PrawicowyInternet.pl()

 • david

  bulshit propaganda, this is what you called media, to be honest this is anti islamic people who spread baseless bullshit on media to betray the lay person about islam, any body who read this bullshit just study islam first before judging religion. never blame religion for such bullshit. islam is not what is going on in syria… islam is a religion of peace respect and care….

 • Pingback: Nekrofilia jest „Halal”, czyli religijnie akceptowalną praktyką w Islamie | PrawicowyInternet.pl()

 • Sylwia Mickiewicz

  Wstrząsający artykuł.. Az nie chce sie wierzyć.

 • TeresA

  Hitlera trzeba na nich ,On by szybko z nimi zrobil porzadek!

 • Hadar

  Małżeństwa z dziewczynkami to nie kwestia religijna tylko kulturowa, występuje niemalże tylko na terenie Jemenu i południowo-wschodniej Arabii Saudyjskiej. Nie oskarżajmy Islamu o każde wynaturzenie, które występuje na terenie świata islamskiego. Tak samo proceder obrzezania kobiet jest kwestią kulturową występującą w Afryce Wschodniej i Sahelu zarówno wśród muzułmanów jak i chrześcijan.

  • Aha, to spoko. Niech gwałcą 8 latki, w końcu to kwestia kulturowa. A co do obrzezania kobiet, w ilu chrześcijańskich społeczeństwach jest to praktykowane? A w islamie, nawet w „umiarkowanym” Egipcie ponad 92 proc. Egipcjanek jest poddawanych obrzezaniu.

   • Hadar

    Absolutnie tego nie powiedziałem, żeby pozwalać na małżeństwa i ich konsumpcję z ośmiolatkami. Ustalenie wieku przyzwolenia na poziomie 12 lat uznaję za absolutnie minimum niezależnie od kultury i religii i to powinno być wymuszane przez ONZ. Jedynie co chciałem powiedzieć, to żeby nie przypisywać tego procederu całemu światu islamskiemu.

    Co do obrzezania kobiet to Erytrea, Etiopia czy Liberia to państwa w większości chrześcijańskie – współczynnik obrzezań kobiet wynosi odpowiednio 89%, 74% i 66%…

   • Renata Lipian

    masakra co ty gadasz moja corka ma 11 lat i nie uwazam zeby za rok byla gotowa do jakiegokolwiek malzenstwa, to jest dziecko bawi sie lalkami,ma sie uczyc a nie w gary i pieluchy sie ladowac. smierdzisz mi pedofilem i mam nadzieje ze ktos cie za to zwącha zanim zrobisz krzywde jakiemus dziecku

   • Hadar

    Pedofilia to choroba zdefiniowana jako „rodzaj parafilii: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania”. Średnio dziewczęta rozpoczynają proces dojrzewania w wieku 10 lub 11 lat, a chłopcy w wieku 11 lub 12 lat. Uważa się, że odróżnienie pociągu seksualnego do dzieci przed okresem dojrzewania, od pociągu seksualnego do osób we wczesnym lub późnym okresie dojrzewania jest istotne z klinicznego punktu widzenia.

    Także osoba może być chora na pedofilię a nigdy nie dotknąć dziecka. W Polsce każdy kto podejmuje aktywność seksualną z osobą poniżej 15 roku życia, a ma skończone 15 lat łamie prawo. Ale z medycznego punktu widzenia przestępca, który uprawiał seks z osobą w wieku 12-15 pedofilem nie jest.

    Z psychologicznego punktu widzenia spotkałem się z twierdzeniem (nie mogę znaleźć teraz źródła), że bardzo niekorzystne jest rozpocząć życie seksualne przed ukończeniem 16 roku życia.

    Z punktu widzenia polskiego prawa piętnastolatka uprawiająca seks z czternastolatkiem jest takim samym przestępcą jak czterdziestolatek uprawiający seks z dziesięciolatką.

    Ogólnie uważam, że osoby nie powinny przechodzić zbyt wcześnie inicjacji seksualnej. A jedyne co chciałem wyrazić w powyższym komentarzu, że uważam za potworne i nieludzkie podejmowanie aktywności seksualnej w wieku przedpokwitaniowym (nawet jeżeli dziecko zrobiło to dobrowolnie) i powinno być to tępione na całym świecie. A za umowną granicę przyjąłem 12 lat.

   • TheBlur

    Każdy kto zamierzałby z nieletnią „konsumować” małżeństwo (nie wspominając o jego zawieraniu) powinien zawisnąć, koniec tematu.

   • Tomek666212 .

    Każdy stary dodaj. Nie młody, dorosły chłopak.

  • Zgadzam się z Tobą. To co jest opisane w tym artykule to obrzydliwe i powinni tego faceta zabić na torturach za to, co zrobił tej dziewczynce. Ale nie można wrzucać do jednego wora wszystkich muzułmanów. Ten z Turcji czy Maroka będzie zupełnie inny od tego z Arabii Saudyjskiej.

   • Tomek666212 .

    I co ważne. Ta dziewczynka nie umarła od żadnego seksu, ale musiał ją uszkodzić w całkiem inny sposób. Po prostu sadysta i zwyrodnialec.

 • Grzegorz Stachowiak

  proszę podać dokładne źródło z agencji reuters bo teraz śmierdzi mi ten artykuł propagandą

 • Jerzy Pierchała

  Należy z imienia i nazwiska spisywać wszystkich zwolenników multi-kulti aby kiedyś ich rozliczyć.
  Tak jak się rozliczało kolaborantów z Niemcami.

 • rrr

  „Śmieć ludzki”.

 • Jedi Achmedd

  Wedle lewackiej logiki to nie są pedofile tylko ludzi wychowani w innym „systemie normatywnym” więc zamiast ich karać powinno się im grzecznie powiedzieć, że ruchanie 8-letniego dziecka nie jest w porządku.

 • Ela Stachurska

  Ja bym wszystkich tych ciapatych podmiotow ludzkosci wsadzila na jedna bezludna wyspe i wysadzila tak aby po nich slad zagina. Zastanawiam sie kiedy inni na oczy przejza ile kobiet i dziewczynek musi byc zgwalcone aby to zakonczyc. Boli mnie historia nasz co sie dzialo w czasie drugiej wojny sw ale komora gazowa by sie teraz przydala na te brudne wszystkie islamskie mordy

 • To naprawdę straszne co się dzieje. Jak czytam artykuły tego typu to aż nie mogę uwierzyć.