Już niedługo „terrorystyczna Turcja” stanie się członkiem Unii Europejskiej? Najpierw wizy!

2
13452

Wkrótce pierwszy azjatycki kraj, w którym regularnie dochodzi do zamachów terrorystycznych, zostanie przyłączony do quasi-państwa zwanego Unią Europejską. Ten bardzo niebezpieczny pomysł zapewni szereg korzyści Turcji, ale wywoła jeszcze większy niepokój na naszym kontynencie. UE twierdzi iż jest to niestety warunek konieczny aby rozwiązać kwestię nielegalnej migracji (i przekształcić ją w legalną).

Kilka miesięcy temu uzgodniono, że wizy zostaną zniesione jeśli Turcja spełni dokładnie 72 warunki do 4 maja. Chodzi głównie o takie kwestie jak zwalczanie wolności słowa, zamykanie niewygodnych dziennikarzy w więzieniach czy przestrzeganie praw człowieka. Co prawda na dzień dzisiejszy w Turcji raczej niewiele się zmieniło, lecz politycy UE powiadomili że rząd w Ankarze musi spełnić jeszcze maksymalnie 10 warunków.

PRZECZYTAJTurcja: Kara więzienia za publikację karykatury Mahometa z „Charlie Hebdo”

Nieuchronnie zbliżamy się do sytuacji w której terrorystyczna Turcja stanie się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej. Dla nas oznacza to przede wszystkim nasilenie się „legalnej” migracji oraz wzrost terroryzmu w Europie. Tak odmienne państwo o tak odmiennej kulturze i poglądach pasuje do naszego kontynentu niczym Afryka do Antarktydy.

Już w środę Komisja Europejska powiadomi czy Turcja spełniła wszystkie warunki, co w takiej sytuacji będzie oznaczało że wizy zostaną zniesione już w ciągu tygodni. Niestey Unia Europejska nie będzie w stanie odmówić aby nie drażnić Erdoğana, który zacznie destabilizować Europę wznowieniem nielegalnej migracji.

Za: zmianynaziemi.pl

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here