KOD bezprawnie wykorzystał utwór „Przeżyj to sam” zespołu Lombard, zobacz odpowiedź zespołu!

1
677

Podczas ostatnich manifestacji Komitet Obrony Demokracji bez pozwolenia zespołu Lombard użył ich kultowej piosenki „Przeżyj to sam”. Oto odpowiedź zespołu… pełen szacunek Panowie! Dzisiaj niezwykle ciężko jest być artystą, który ma własne zdanie i nie podążą za medialną falą ataków na obecnie rządzącą ekipę!
Wasze słowa powinni wziąć sobie do serca wszyscy Polacy:

Po wygranych wyborach, posiadając mandat społeczeństwa, chcą urządzić Ją wg swojej wizji, marzeń i MAJĄ DO TEGO PRAWO! Jesteśmy patriotami. Losy naszego kraju nie są nam obojętne. Dlatego z troską pochylamy się nad tym co w ostatnich dniach dzieje się na polskich ulicach, jednak wciąż nie uważamy iż POLSKA DEMOKRACJA JEST ZAGROŻONA!


Oto cały post na Facebooku:

Wczoraj 12.12.2015 r. w Poznaniu Komitet Obrony Demokracji podczas manifestacji wykorzystał utwór "Przeżyj to sam" w...

Posted by Lombard on 13 grudnia 2015

lombard


Co Polacy sądzą o Nowoczesnej/KOD/Platformie i oddawaniu przez nich koryta


 

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMainstream Targowicy – felieton Jana Pietrzaka
Następny artykułLuca Volontè do Polaków: Powróćcie i znów bądźcie bohaterami
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ