Kołtun się jeży – Wojciech Cejrowski

0
501

koltun W latach 1994-1996 Wojciech Cejrowski prowadził TVP1 „WC Kwadrans” bardzo ostry program satyryczny, który gromadził przed telewizorami trzy miliony widzów.
Ta książka pochodzi tamtych czasów NIE dotyczy podróży.
Dotyczy wolności walki.

W ostatnim roku książka odżyła na rynku wtórnym. Ludzie na forach piszą, że tematyka „Kołtuna” znów stała się aktualna, pomimo upływu osiemnastu lat od premiery.
Dlatego postanowiliśmy wznowić tę pozycję udostępnić ją ludziom za rozsądną cenę.

Zapraszam do zakupu książki:

Na moim blogu znalazły się jedynie książki, które sam posiadam w swojej biblioteczce bądź które sam polecam jako godne przeczytania. Nie ze wszystkimi poglądami autorów się zgadzam ale warto je poznać. Przejdź na stronę: Prawicowe Książki, jest to dział, w którym prezentuję najnowsze „prawicowe” i patriotyczne publikacje, które polecam nabyć. Przy każdym opisie jest link do Ceneo, gdzie znajdziecie sklep, w którym najtaniej możecie nabyć wybraną książkę.

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHistoria według Korwina – Janusz Korwin-Mikke
Następny artykułOddziały wyklętych – Szymon Nowak
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ