Komisja Europejska przyznaje, że zniesienie wiz dla Turcji zwiększy zagrożenie dla całej Europy

3
12441

Dla wielu ludzi wydaje się to oczywiste, że jeśli Turcja będzie miała zniesione wizy to Europę czeka katastrofa. Terroryści i tzw. uchodźcy będą mogli wybrać się na nasz kontynent drogą lotniczą i swobodnie poruszać się pomiędzy poszczególnymi państwami. Co ciekawe, nawet Komisja Europejska zdaje sobie sprawę z tego zagrożenia.

Brytyjski dziennik „The Telegraph” przytacza raport KE który mówi, że zniesienie wiz dla Turcji oznacza większe zagrożenie atakami terrorystycznymi. Jak powszechnie wiadomo, dla islamistów podrobienie paszportów nie stanowi większego problemu. Do kolejnych problemów zalicza się prawdopodobny wzrost napływu tzw. uchodźców oraz rozszerzenie swojej strefy wpływów przez turecką mafię, która zajmuje się przemytem narkotyków i uchodźców oraz handlem ludźmi i bronią.

turcjaterror

Warto dodać że Komisja Europejska proponowała ostatnio zniesienie wiz także dla Ukrainy, Gruzji i Kosowa, co może jedynie spotęgować zagrożenie dla mieszkańców państw Europy. Zastanawiające jest dlaczego politycy UE umyślnie podejmują decyzje, które prowadzą jedynie do destabilizacji kontynentu oraz upadku Unii Europejskiej.

Były szef brytyjskiego MI6 Sir Richard Dearlove ostrzegł ostatnio przed zniesieniem wiz i zapowiedział, że jeśli UE nie będzie w stanie kontrolować napływu uchodźców to może spodziewać się wybuchu powstania. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo jeszcze jaka decyzja zostanie podjęta, ponieważ Turcja wciąż nie spełniła pięciu najistotniejszych warunków. Erdoğan zapowiadał że nie zrealizuje wszystkich warunków ale zagroził, że jeśli UE nie zniesie wiz to Turcja wznowi islamską inwazję na Europę.

Za: http://zmianynaziemi.pl/

Komentarze:

komentarzy

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here