Kompromitująca ustawka lewactwa w kościele św. Anny w Warszawie!

1
669

Kościół św. Anny w Warszawie został użyty do perfidnej prowokacji. Podczas odczytywania listu biskupów dotyczącego aborcji, ze świątyni zaczęło ostentacyjnie wychodzić kilka kobiet. Okazuje się, że była to ustawka, „taki jakby flash mob”. Miały odegrać rolę jakby „oburzeni byli prawdziwi wierni”. W awanturę zamieszana jest Anna Zawadzka, feministka, która w wyborach do Parlamentu Europejskiego startowała z poparciem „Partii Kobiet”. (Niezalezna.pl)

Lewackie bydło przychodzi do kościoła, na mszę świętą i robi polityczną scenkę z nadzieją na wypromowanie ich w mediach społecznościowych. Uważam, że feministki zakłócające mszę powinny zostać skazane tak samo jak narodowcy zakłócający wykład komunisty Baumana, w końcu mamy równość wobec prawa? Skoro narodowców ściga się za zakłócanie wykładu starego komunisty, to dlaczego takie cudaki mogą swobodnie przeszkadzać ludziom w modlitwie?

 

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułReportaż. Ułańskie historie
Następny artykułMariusz Max Kolonko: Gry Wojenne NATO – Rosja, Polska – USA
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here