Lewicowy publicysta protestuje przeciwko „faszystowskim koszulkom”. Obrzuca błotem NSZ, których nazwy nie pamięta…

4
10435

Dziennikarz Jan Bodakowski rozmawiał z uczestnikiem kilkuosobowego protestu przed sklepem z odzieżą patriotyczną Red is Bad. Był nim publicysta Jaś Kapela z Krytyki Politycznej. W wywiadzie podzielił się z widzami wszystkim tym, co nie podoba mu się w Narodowych Siłach Zbrojnych. Zdradził także, że lewicowej młodzieży jest więcej niż tej prawicowej.

W drugim wywiadzie Kapela próbuje krytykować Narodowe Siły Zbrojne, usiłując rozwinąć skrót NSZ, jako „Niezależne…”. Nie potrafi, więc zrezygnowany wraca do hasła, które zna, czyli „Żołnierze Wyklęci”.

 

Za: niezlomni.com

 • Waldemar Sobkowiak

  Marna ta Krytyka, jeśli ten chłopek-roztropek ma być ich AŁTORYTET

 • Zdrowe myślenie

  Czy dyskusje w internecie muszą toczyć się na zasadzie: „Ej, patrzcie jaki ten gość jest głupi! Widzicie jaki on jest głupi? Całe szczęście, że nasi ludzie nie są tacy głupi! hahaha!”?

  • Waldemar Sobkowiak

   Może i nie muszą. Może i nie powinny. Ale W TYM KONKRETNYM wypadku są do przyjęcia jako skrót myślowy, bo komu się chce rozpisywać tak jak ja to zaraz zrobię.
   Bo co, do q…y nędzy, można INNEGO powiedzieć o tym palancie, który wiedzę ma ZEROWĄ, więc POGLĄDY lekko-pół-śmieszne, debilny rechot co pół minuty i do tego FAŁSZ, FAŁSZ, FAŁSZ, BO widać przez zamknięte oczy, że jemu nie chodzi o żaden protest, tylko dziecko polazło tam wyłącznie, żeby się LANSOWAĆ. Jeśli się nie zgadzasz, to podaj jedną pozytywną rzecz o tym głupku! Czekam, ale się chyba nie doczekam, co nie, bo to przeca niemożliwe… :o)

 • Jose Arcadio Morales

  hahahahaha co ten gość pierdoli hahahahahahaah