MASAKRA! 3-godzinny gwałt podczas transmisji live na Facebooku! Tak się bawią imigranci w Szwecji!

13
132742

Przez trzy godziny dziewczyna była gwałcona przez ubogacających kulturowo Szwecję imigrantów z Bliskiego Wschodu. Całość transmitowana była live za pośrednictwem Facebooka. Miało to miejsce w szwedzkiej miejscowości Uppsala (w tym samym miejscu: Szwecja: chłopiec zgwałcony przez grupę nastolatków-uchodźców. Nie zostaną deportowani. ABSURDALNE tłumaczenie sądu!). Szwedzką policję zaalarmowała jedna z kobiet, która zobaczyła transmisję online – zezwierzęciali zwyrodnialce zostali zatrzymani – a ich ofiara przebywa w szpitalu. 

Serwis internetowy metro.co.uk podaje, że imigranci wtargnęli do domu kobiety w sobotni wieczór, byli uzbrojeni. Zerwali z niej ubranie i napastowali ją seksualnie, całość nagrywali prowadząc transmisję na żywo na zamkniętej grupie na Facebooku. Miało ją oglądać równocześnie ponad 200 osób!

Czy sprawcy zostaną surowo ukarani? Nie sądzę. To nie pierwszy przypadek kiedy imigranci islamscy gwałcą kobietę w Szwecji, najczęściej ponoszą jedynie symboliczną karę i nie są nawet deportowani na swoją rodzinną pustynię.

Przeszukując Internet natrafiłem na taki fragment nagrania:

https://www.youtube.com/watch?v=Us2C-HrQ-A0

Komentarze:

komentarzy