Mitologia świata bez klamek – Waldemar Łysiak

0
505

i-mitologia-swiata-bez-klamek Mitologia świata bez klamek jest to kolejna bitwa Waldemara Łysiaka z machiną opiniotwórczą , którą on nazywa Salonem, i kolejny tom porachunków ze światem kształtowanym przez tak zwaną polityczną poprawność, którą on uważa za szczególnie groźną chorobę gatunku ludzkiego.

W tym tomie pojawiają się pewne wątki, aspekty i tematy analizowane już wcześniej, lecz nie ma tu żadnych powtórek treściowym – fabularnie rzecz biorąc: Mitologia świata bez klamek to treści zupełnie nowe, oparte wyłącznie na źródłach i wydarzeniach z lat 2006-2008. Treści momentami szokujące, zważywszy drastyczność lub humorystyczność faktów przytaczanych przez autora jako materiał dowodowy dla wysuwanych tez i wniosków.

Zapraszam do zakupu książki:

Na moim blogu znalazły się jedynie książki, które sam posiadam w swojej biblioteczce bądź które sam polecam jako godne przeczytania. Nie ze wszystkimi poglądami autorów się zgadzam ale warto je poznać. Przejdź na stronę: Prawicowe Książki, jest to dział, w którym prezentuję najnowsze „prawicowe” i patriotyczne publikacje, które polecam nabyć. Przy każdym opisie jest link do Ceneo, gdzie znajdziecie sklep, w którym najtaniej możecie nabyć wybraną książkę.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAlfabet Salonu – Krzysztof Feusette
Następny artykułMyśli nowoczesnego endeka – Rafał Ziemkiewicz
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.