Czym się różnią PiS i PO? Zwolennicy PiSu sami z siebie robią takie rzeczy, nawet piszą wierszyki… tworzą filmy czy grafiki. Sami z siebie przychodzą na konwencje PiSu aby się spotkać np. z Kaczyńskim. Tak samo jest w Ruchu Narodowym czy u Korwina. Za to Platforma za takie rzeczy musi płacić, zatrudniać trolli internetowych, hejterów czy płacić młodzieży za uczestnictwo w konwencjach czy za rozdawanie ulotek. Zwykli Polacy stawiani się naprzeciw armii opłacanych trolli!

Możecie się śmiać z takich wierszyków ale to właśnie w nich jest Polska, to w piosenkach Pietrzaka czy Tadka są wartości patriotyczne. Nie w czekoladowych orłach, tęczowych paradach czy partyjnych wiecach Komorowskiego. Można nie popierać PiSu, nie lubić betonu partyjnego tej partii – ale to co trzeba jej oddać to fakt, że większość działaczy łączy poszanowanie do tradycji, do polskiej kultury, pamięć o prawdziwych polskich bohaterach takich jak żołnierze AK czy NSZ.
W czasach kiedy Platforma chce przyjmować tysiące emigrantów z Afryki jednocześnie wysyłając na Zachód, za chlebem miliony Polaków – musimy walczyć o utrzymanie naszej polskości. Musimy walczyć o tradycje chrześcijańskie – nawet jeśli nie wierzymy w Boga, bo to z nich wywodzi się nasza kultura i tradycja.

Materiał wideo PIS, 24.11.2011 r. Marcinkowice.

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPartia KORWIN zarejestrowana! O referendum i koalicji z Kukizem
Następny artykułNowa zimna wojna w Europie?
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ