Młodzież masakruje rządy Platformy Obywatelskiej! Sejm Dzieci i Młodzieży

4
343

Przemówienie młodych Polaków podczas XXI Sejmu Dzieci i Młodzieży, 1 czerwca 2015 roku. Prawdziwy głos młodego pokolenia, które ma dość obciachu Platformy Obywatelskiej! Które chce żyć w normalnym kraju…
„Ponieważ młodzi odważyli się mieć swoje zdanie na temat polityków i sytuacji w Polsce to znani publicyści kazali nam emigrować, używając w stosunku do nas – młodego pokolenia – obelżywych słów.”
Jeśli władza się nie zmieni to pewnie za rok już Sejmu Dzieci i Młodzieży nie będzie. Strach przed realnymi ocenami z ust młodych Polaków będzie zbyt wielki.

Zapraszam: http://prawicowyinternet.pl

XXI sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży
Sala Posiedzeń

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNIech żyje Polska! Jan Pietrzak felieton
Następny artykułNajlepszy wywiad. Braun o kandydatach i programie
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

4 KOMENTARZE

  1. Tylko niech te wszystkie gorące głowy pamiętają, że po rewolucji jest… kolejny dzień.
    Po upadku ‚murów’, też miało być tylko lepiej… a tu się okazuje, że jakaś banda, złodzieje, układ zamknięty itd.

  2. Jedna uwaga – takie zachęcanie do wykopywania materiału to prosta droga do bana na Wykopie. Jeśli materiał jest dobry, to na Wykopie obroni się sam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ