Naloty niemieckiej policji za pisanie nieprzychylnych islamistom komentarzy!

1
7933

Jak wynika z niemieckiej prasy w zeszłą środę wieczorem odbyła się wielka policyjna akcja wymierzona w osoby krytykujące imigrantów na portalach społecznościowych. Jak pisze Berliner Morgenpost, policja w Berlinie przeprowadziła brutalne naloty na kilkanaście mieszkań w których znajdowały się osoby zidentyfikowane jako „szerzące nienawiść do migrantów”.

Oczywiście przy okazji starano się aby skutki interwencji były maksymalnie dolegliwe dla wytypowanych do zniszczenia przez władze. Policjanci przeprowadzi przeszukania w mieszkaniach oskarżonych o pisanie komentarzy nieprzychylnych islamistom i jak twierdzą, znaleziono narkotyki, telefony komórkowe i broń. Taki przekaz ma utwierdzić społeczeństwo, że ukarano słusznie przestępców.

W sumie zatrzymano w tę środową noc dziewięciu podejrzanych ze środowisk, jak powiedziano – „skrajnie prawicowych” – którzy wsławiali się wcześniej antysemickimi komentarzami, co obecnie jest w każdym europejskim kraju surowo zabronione, a szczególnie w Niemczech.
zakaz krytyki islamu

ZOBACZ: Już nie napiszesz, że nie chcesz islamistów! Cenzura Internetu poszła o krok dalej!

Co ciekawe berlińska policja potwierdza, że celem nalotów na mieszkania krytykujących imigrantów mają za zadanie wzbudzenie w społeczeństwie strachu przed wyrażaniem takich opinii. Policjanci dali do zrozumienia, że to nie koniec i ktokolwiek będzie „szerzyć nienawiść” do imigrantów może się znaleźć na liście przyszłej akcji przeciwko myślącym niezgodnie z wolą rządu. Zabawne, że dzieje się to w kraju, którego politycy najgłośniej gardłują na temat stanu praworządności w Polsce.

Trzeba przyznać, że cała ta akcja z Berlina, bardzo przypomina podobne przedsięwzięcia, które miały miejsce w Niemczech gdy w latach trzydziestych ubiegłego wieku inna obłąkana ideologia opanowała umysły naszych zachodnich sąsiadów. Różnica polega tylko na tym, że obecna ideologia multi-kulti jest zupełnym odwróceniem ideologii nazistowskiej.

ZOBACZ: Krytykujesz w sieci islam? Stracisz dziecko!

Wtedy Niemcy zabijali Żydów, teraz ich kochają, wtedy chcieli czystości rasowej, teraz chcą unicestwić swoją rasę poprzez mieszanie genów. Różnica polega tylko na tym, że wtedy Niemcy chodzili w mundurach, a teraz chodzą w garniturach i zamiast kraje zdobywać militarnie robią to na poziomie gospodarczym i ekonomicznym. Pytanie tylko czy ślepe poparcie dla obecnej ideologii nie skończy się kiedyś podobną hekatombą jaką byłą II wojna światowa.

Artykuł w całości za: zmianynaziemi.pl

https://www.youtube.com/watch?v=lwqen0z4RU4

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here