Niemiecki pracodawca w Polsce: „Polacy to podgatunek, to rasa ludzi, która ma służyć Niemcom!”

14
28643

Otwartym Tekstem odc. 8 (2016) – O stosunku niemieckich przedsiębiorców do Polaków. Program Ewy Stankiewicz, TV Republika. Rozmową z p. Natalią Nitek, byłą pracownicą POS Systems, firmy prowadzonej przez Niemca, dla którego „Polacy to podgatunek, to rasa ludzi, która ma służyć Niemcom”, „tania siła robocza”, „do których najchętniej by strzelał”.

Więcej o całej sprawie:  Natalia N. nękana przez „polską” policję w sprawie Niemca, który chciał strzelać do Polaków!

Niemiecki pracodawca do Polaków: jesteście GÓWNEM! Zabiłbym wszystkich Polaków! AUDIO!

Komentarze:

komentarzy

14 KOMENTARZE

 1. Ale mi wielce Niemiec…prostak, glupi jak but. Takich ludzi mozna spotkac w Niemczech i w Polsce i w kazdym innym kraju. Nie nadaje sie na przyklad Niemca, dlatetgo uwazam reportaz za absolutnie glupi i majacy manipulacje i sianie nienawisci. Wstyd, ze nikt panu Hansowi jeszcze nie wpieprzyl porzadnie.

   • Imie i nazwisko masz polskie to raz . po drugie nie szanując innych ludzi nie szanujesz samego siebie . To takie trudne do zrozumienia ?

   • Trudno było w komunizmie, zwłaszcza na Śląsku nadać dziecku inne imię niż polskie. Nazwiska były spolszczane. Szanuję osoby, które na to zasłużyły i na odwrót, osoby który zasłużyły na dezaprobatę traktuję adekwatnie, do reszty mam stosunek obojętny.

   • Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem lub jestes faszyzującym Ślązakiem. Na szczęście są też tacy Ślązacy którzy szanują Polskę i Polaków. Ty se swoimi poglądami naprawdę nie masz się czym chwalić.

   • Rozumiem ze osoba ktotlra czuje wiez z Polska automatycznie przestaje byc Slazakiem. barfzo pokretne tlumaczenie.W Powstaniach Śląskich tez brali udzial mieszkańcy Śląska a nie Ślązacy ?

   • Pokretne tłumaczenie na własny użytek. W ten spsob mozna sobie tworzyć dowolna ideologie. Wg Ciebie Ślązak to faszysta ktory nienawifzi Polski i Polaków . No coz moze Tobie imponuje kraj który wymordował milony niwinnych osób. Ja jestem dumny że jestem Polakiem. Gdybym był Niemcem miałbym sie czego wstydzić. To samo się tyczy Twoich poglądów. Skoro popierasz psychopatów to ćoś nie tak jest z Tobą. Twoja definicja kto jezt a kyo nie jest Ślązak jest tak samo logiczna i zasadna jak poglądy tego Niemca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ