Nigel Farage masakruje Donalda Tuska

0
151

Wreszcie ktos otwarcie i prosto w twarz powiedzial w Parlamencie Europejskim to co mysla rowniez Polacy. Roznie mozna oceniac Nigela Farage ale w przypadku Donalda Tuska zgadzam sie z nim calkowicie – to co soba prezentuje Tusk w Parlamencie Europejskim to kpina z Polski, czlowiek, ktory za Euro sprzedal Polske a dawniej otwarcie gloscil, ze sie wstydzi Polski nie powinien tytulowac sie Polakiem. Skoro jego rodzina mowila po niemiecku i kaszubsku w domu to moze niech otwarcie sie przyznaje, ze jest Niemcem albo Kaszubem zamiast Polakiem.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=UYdQO58FXvE[/youtube]

Jedna z wypowiedzi Nicka Farage: Większość Europejczyków nie chce państwa europejskiego, nie chce aby Komisja Europejska była władzą wykonawczą, nie chce tej flagi i nie chce tego hymnu.

farage
farage

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKatyń – Krzysztof Knapczyk
Następny artykułPowrót Rozstrzelanej Armii – Dawid Hallmann
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ