Oto jak za rządów PO przedstawiono Polskę! „Swastyka” i „white power” na spocie skierowanym do imigrantów!

1
4919

Bardzo często w stronę polskich patriotów padają oskarżenia, że są „faszystami”, „nazistami”, słowa te padają z ust radykalnej lewicy, która pogardza tradycyjnymi wartościami, którymi kieruje się większość polskiego społeczeństwa. Te słowa padają również podczas wywiadów dla zagranicznych mediów, przez co w wielu państwach sztucznie wykreowano wizerunek „brunatnej Polski”. 

Kto stoi za takim fałszywym przedstawianiem sytuacji w Polsce? Oczywiście poza dziennikarzynami „Gazety Wyborczej” czy organizacjami finansowanym przez George’a Sorosa, stoją za tym politycy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Jak widzą Polaków możemy zobaczyć na spocie stworzonym w 2014 roku dla napływających do Polski ciemnoskórych imigrantów. Nasz kraj został przedstawiony jako miejsce pełne nienawiści, rasizmu, ksenofobii. Autorzy spotu nie poprzestali na tym i dodatkowo nakłaniają przybywających imigrantów do donoszenia organom ścigania na Polaków

Przypomnę tylko jakie wielkie było zdziwienie młodych ludzi, którzy przyjechali do Polski na Światowe Dni Młodzieży w zeszłym roku. Nie dość, że Polska nie okazała się krajem „totalitarnym” i „rasistowskim”, to jeszcze wyjeżdżali stąd z przekonaniem, że jesteśmy jednym z najbardziej otwartych, pomocnych i tolerancyjnych narodów na świecie.

Komentarze:

komentarzy