Państwo Islamskie ukamienowało za „cudzołóstwo” cztery zgwałcone kobiety. Religia Pokoju.

5
2568

Ekstremiści ISIS zamordowali, poprzez ukamienowanie cztery kobiety pod zarzutem „cudzołóstwa”. Ich jedyną winą było to, że wcześniej zostały zgwałcone przez zwyrodniałych islamistów. 

Islamskie Państwo (ISIS) wykonało egzekucję w Mosulu w Iraku, północno-zachodniej prowincji Niniwa. Kobiety wcześniej zostały zatrzymane i oddane pod sąd składający się z członków ISIS. Sądzone były wedle prawa szariatu, które kilka dni temu sąd w Szwecji uznał za obowiązujące na terenie tego kraju). Wydano wyrok; publiczne ukamienowanie, bez podania jakichkolwiek szczegółów na temat ludzi, z którymi ofiary rzekomo dopuściły się „cudzołóstwa”. Wyrok wykonano na oczach tłumu ludzi.

Prawdopodobnie, ofiary zostały zgwałcone przez dżihadystów ISIS a następnie ukamienowane pod zarzutem cudzołóstwa. Podobne sytuacje mogą niedługo mieć miejsce w Europie. Dzisiaj nie dochodzi jeszcze do publicznego kamieniowania ludzi ale gwałty islamskiego bydła na Europejkach to już codzienność: „Kobiety powinny być posłuszne” tak islamiści podsumowali gwałt na 17-latce w Belgii.

Źródła: http://www.jihadwatch.org/ http://aranews.net/