Papież Franciszek domaga się od UE szybszego przyjmowania imigrantów!

3
37603

Papież Franciszek napomniał przywódców Unii Europejskiej, że za wolno przyjmują islamistów. W Watykanie, papież Franciszek odebrał nagrodę Karola Wielkiego, przyznawaną przez miasto Akwizgran osobom lub instytucjom zasłużonym dla budowy jedności europejskiej. To precedens, aby głowa kościoła katolickiego przyjmowała polityczną nagrodę.

Trudno wyobrazić sobie gorszego następcę Świętego Piotra w Watykanie niż Papież Franciszek zwany przez niektórych antypapieżem (wszak żyje jeszcze papież Benedykt XVI). Po wycałowaniu po rękach żydów i po nogach muzułmanek, nadszedł dzień gdy przyjął medal od „uniomasonów”. W ten sposób Bergoglio złamał niepisaną zasadę, wedle której papież nie przyjmuje świeckich odznaczeń. Można też powiedzieć, że antypapież Franciszek zrównał się w majestacie z Donaldem Tuskiem, również laureatem tej niemieckiej nagrody.

ZOBACZ: Ręce opadają! Papież Franciszek z Lesbos przywiózł muzułmanów zamiast chrześcijan

Przy okazji uroczystego wręczenia tego masońskiego wyróżnienia dla zasłużonych we wdrażaniu NWO, papież spotkał się na prywatnych audiencjach najpierw z Angelą Merkel, a potem z przewodnictwem UE w dwóch osobach, czyli w postaci Junckera z KE i Tuska z RE. Rzekomy papież, potępił UE za zbyt słabą walkę z bezrobociem i opory przy wpuszczaniu islamistów.

Artykuł za: zmianynaziemi.pl

ZOBACZ: Apel do papieża Franciszka! Niech Argentyna przyjmie imigrantów z Bliskiego Wschodu!

franciszekmyjenogiislamistom

Komentarze:

komentarzy

3 KOMENTARZE

  1. Tak się kończy demokracja w Kościele Katolickim. Jestem katolikiem i wstyd mi za mojego papieża, walczącego z wiarą katolicką i pragnącego krwi niewinnych. Bo tak rozumiem jego chęć szybszego zgładzenia narodów Europy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here