Papież Franciszek: „islamiści z ISIS są jak uczniowie Jezusa”. Zalecił Europejczykom rozmnażanie się z muzułmanami!

9
193912

Jorge Mario Bergoglio, zwany powszechnie papieżem Franciszkiem, znów szokuje lecz tym razem jego słowa spotkały się z wielkim oburzeniem i zdziwieniem. Wygląda na to że przywódca Kościoła katolickiego otwarcie popiera islamizację Europy oraz zniszczenie białej rasy i ogólnie religii chrześcijańskiej.

W wywiadzie dla dziennika La Croix papież Franciszek wyraził przekonanie, że ludzie nie boją się islamu tylko działań Państwa Islamskiego i jego agresywnego rozprzestrzeniania się na cały świat. Następnie Bergoglio stwierdził, że idea podboju tkwi w duszy islamu i przypomniał iż Jezus również rozsyłał kiedyś swoich uczniów do wszystkich krajów dokładnie w tym samym celu.

Ponadto, przywódcy Kościoła katolickiego nie podobają się wypowiedzi o chrześcijańskich korzeniach Europy gdyż według niego mają wydźwięk kolonialny, oraz fakt że Europejczycy są egoistyczni, nie chcą mieć dzieci i nie integrują się z muzułmanami. Wszystkich białych mieszkańców naszego kontynentu wezwał do rozmnażania się z uchodźcami celem podniesienia wskaźnika urodzeń.

Jest to mocno zaskakujące, że papież Franciszek zaczyna wypowiadać się mniej więcej w takim samym tonie co islamscy przywódcy. Imam Szejk Muhammad Ayed oświadczył w zeszłym roku, że Europa zrobiła się stara i potrzebuje siły ludzkiej a uchodźcy mogą rozwiązać kryzys demograficzny.

„Oni [Europejczycy] życzą nam śmierci, ale stracili swoją płodność i szukają jej pośród nas. A więc damy im płodność! Będziemy rodzić z nimi dzieci, bo podbijemy ich kraje. Czy wam się to podoba czy nie, Niemcy, Amerykanie, Francuzi, Włosi i wszyscy tacy, jak wy. Przyjmujcie uchodźców. Wkrótce zbierzemy ich w imię nadchodzącego kalifatu.” – powiedział Szejk Muhammad Ayed.

Europa niestety zmierza w bardzo niebezpiecznym kierunku. Po raz kolejny przekonujemy się również że Jorge Mario Bergoglio jest tzw. czarnym papieżem a zezwalając na islamizację Europy wyraża zgodę na zniszczenie białej rasy. Zresztą dokładnie to samo chce nam zafundować Unia Europejska oraz filantropi pokroju George’a Sorosa. Wkrótce islam stanie się dominującą religią na naszym kontynencie.

Za: zmianynaziemi.pl źródło: http://www.la-croix.com/

Komentarze:

komentarzy

9 KOMENTARZE

  1. papiez jest dziwnym czlowiekiem wspolpracownik rezymow wojskowych w Argentynie gdzie zabito kilkadziesiat tysiecy cywili , na druga reke wspolczujacy biedocie tamtego 3 ciego swiata , zarazem kompletnie nie rozumiejacy ISLAMU , ISLAM TO NIE jest religia do wspolpracy do dialogu do zakladania rodzin ISLAM TO JEST IDEOLOGIA SMIERCI , KTO NIE Z NAMI TEN PRZECIW NAM. Istniej wielka wedrowka ludow przemieszcza sie setki milionow Chinczykow , Meksykanow , Wietnamczykow ale zaden z tych narodow w nowym miejscu nie zabija naszych dzieci . Islam tak .

  2. […] Czy Naród jest przez purpuratów zdradzany? Porównując co mówił węgierski premier z tym co czynią biskupi, nie ma wątpliwości. Polscy biskupi nie zważając na sprzeciw społeczny działają. Rozpoczynają przygotowania zmierzające do instalowania w Polsce obcych nam imigrantów. Oceniam, że polscy biskupi nie realizują interesu Polski, a obcych. Chce się napisać: jak to zwykle bywało z biskupami. Oni realizują interesy Rzymu, a biskupowi Rzymu zależy na tym aby Europa była wymieszana z przybyszami, aby Europejki rozmnażały się z imigrantami. […]

  3. […] Odrzucili w swym postępie Europejczycy biblijne cywilizacji podstawy. Odrzucili wartości przez wieki nazywane chrześcijańskimi. Wpadli na pomysł, że sami mogą stworzyć system wartości, bez Boga, bez Biblii, tylko na człowieku oparty. A nawet ten co podaje się za namiestnika Jezusa Chrystusa, podstępnie wpuszcza truciznę do Europy. […]

  4. Przecież on ma 79 lat! Czyli do wyboru: zaburzenia pamięci, depresja, wahania nastroju i w ogóle demencja… Więc cóż się dziwić, że bzdurzy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here