„Pisowiec nie żyje ch*j mu w szyję!” tak postępowcy komentują samobójstwo radnego PiSu. Gdzie jest HejtStop?

4
7328

Norbert Małolepszy, zastępca przewodniczącego rady miasta w Jastrzębiu-Zdroju z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, w nocy z 18 na 19 kwietnia popełnił samobójstwo. Miał 34 lata. Ciało polityka zostało znalezione we wtorek w nocy w jego mieszkaniu – najprawdopodobniej powiesił się. 

Poziom mojego zażenowania sięgnął zenitu. Profil na Facebooku „Nie lubię PiS-u” wrzucił link do informacji o samobójstwie polityka PiS. Pełna kultura, bez żadnych zbędnych komentarzy. Natomiast to co dzieje się w komentarzach, przechodzi ludzkie pojęcie. Gdzie teraz są organizacje typu HejtStop? Gdzie jest Facebook? Nie widzą mowy nienawiści w komentarzach typu „Game over frajerze!”, „szkoda, że nie Kaczyński”, „pozostałych zapraszam do naśladowania”, „pisowiec nie żyje chuj mu w szyję”?

Screeny z wypowiedzi:

hejt1 hejt2 Hejt3

I dla przypomnienia:

  • Nie dziwię się, że ludzie się cieszą ze śmierci przedstawiciela partii, będącej wrogą dla Polskiego społeczeństwa. Precz z komuną!

  • Robert

    Pierwszy przykład z brzegu – @Darek Borowski. Sprawdźcie sobie ten profil, i jeśli chce wam się użyć mózgu, to wszystko będzie jasne. Każdy może powiedzieć, że jest wysokim wysportowanym blondynem. Powiedzieć. Może. Nawet prezes …
    I tyle w temacie „chamskiego języka KOD-u” …

  • Pingback: Dlaczego powinniśmy bronić ONR-u i ks. Jacka Międlara? | PrawicowyInternet.pl()

  • Krzysztof Zbigniew Sugier

    Przeciez kazdy wie komu słuzy i kto finansuje nagonki hejtStop