Poglądy: Janusz Korwin-Mikke

2
314

Janusz Korwin-Mikke to jeden z najbardziej liczących się kandydatów w wyborach prezydenckich oraz od wielu lat jedyny liczący się głos w sprawie liberalizacji polskiej gospodarki, warto poznać jego poglądy. Wszystkie filmiki to powycinane fragmenty spotkania Janusza Korwina-Mikkego z wyborcami, które miało miejsce w Londynie 19 kwietnia 2015 roku.

Moje osobiste zdanie jest takie, że w bardzo wielu kwestiach, które padły z ust Korwina w pełni się zgadzam. Jestem za większym dostępem do broni, za karą śmierci, za likwidacją podatku dochodowego, za zwiększeniem obronności kraju, za ograniczeniem biurokracji… dlatego wszystkich Was zachęcam do zapoznania się jego poglądami, nie trzeba od razu być jego zwolennikiem – ale poglądy warto znać.
Całość zapisu możecie Państwo obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=jbMbwz06oOU

JanuszKorwinMikkePoglady

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJanusz Korwin-Mikke o ułaskawianiu przez prezydenta obrona konieczna
Następny artykuł1 maja – Święto Ludzi Pracy
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.
  • Maciek Boratyński

    W skrócie;- kiedyś , dawno temu dałbym za Janusza głowę tylko dlatego ,że reżimowe media robiły z niego oszołoma… Dzisiaj nie oddałbym głosu na Pana Mikke, ponieważ mam nieodparte wrażenie ,że uległ pokusie sprzeniewierzenia swoich wartości za cenę kariery politycznej. Jeśli kogoś uraziłem , przepraszam za subiektywizm