Policja wyciąga z autobusu małego islamistę wykonującego gest ścinania głowy! Niemcy się budzą?

8
2010

W czwartek (18 lutego) w Clausnitz w Saksonii ponad stuosobowy tłum uniemożliwiał przez kilka godzin wjazd autobusu z grupą 20 islamskich imigrantów do nowego schroniska w tej miejscowości. Ludzie wznosili „wrogie okrzyki wobec uchodźców”. Na wideo można było zobaczyć między innymi policjanta wyciągającego z autobusu chłopca. Widać tam także kobietę, która pluje w szybę autobusu, w kierunku tłumu. Niemieckie media, które nagłośniły ten incydent, zarzuciły policji zbędne użycie siły.

Policja w saksońskim Clausnitz broni się przed zarzutami zbędnego użycia siły i oskarża część migrantów o „prowokacyjną postawę”. Zapowiada wszczęcie śledztwa przeciwko niektórym z nich. Niemieccy politycy są oburzeni ( :-) )

Co widzimy na nagranych filmach? Na pierwszym z nich kobieta pluje na szybę i wykrzykuje obraźliwe hasła w stronę Niemców, którzy odważyli się podjąć próbę obrony własnego kraju. Na drugim widzimy chłopca wyciąganego przez niemiecką policję z autobusu. Jak poinformował portal huffingtonpost.de, ten malec tuż przed nagraniem wykonywał popularne w świecie islamskim gesty… ścinania głowy. Dwie krótkie scenki pokazują jak nowo przybyli mieszkańcy traktują Niemców, z których podatków zamierzają sobie żyć w Europie. Pierwsze to plucie na naszą cywilizację i naszą kulturę a drugie to jawna wojna wypowiedziana Europie. Wielokrotnie pisałem już na blogu, że dzieci przybywające do Europy z Bliskiego Wschodu i Afryki nie są niewinnymi chłopczykami grającymi w LOL’a czy CS’a, to osoby, od dziecka indoktrynowane w duchu nienawiści do naszej kultury. Czytaj: Małe, niegroźne, islamskie dzieciaczki

Film 1:

Muzułmanka pluje na szybę autobusu, w kierunku Niemców krzyczą…

Muzułmanka pluje na szybę autobusu, w kierunku Niemców krzyczących "my jesteśmy narodem!"Polub naszą stronę: https://www.facebook.com/Nie-chc%C4%99-islamizacji-Polski-808375319304312/ (y)

Posted by Nie chcę islamizacji Polski on 21 luty 2016

Film 2:

Mały islamista wyciągnięty z autobusu przez policję po pokazyw…

Mały islamista wykonywał gest ścięcia głowy w kierunku protestujących Niemców. Zabrała go policja. Wreszcie coś się zmienia? Polub stronę: https://www.facebook.com/Nie-chc%C4%99-islamizacji-Polski-808375319304312/ (y)

Posted by Cieszę się, że żyję w tak nietolerancyjnym kraju on 21 luty 2016

Niemcy krzyczeli hasło „my jesteśmy narodem” – czy jest w tym coś rasistowskiego? Premier Saksonii Stanislaw Tillich (CDU) w ostrych słowach potępił zablokowanie przez rozjuszony tłum dojazdu autobusu z uchodźcami do nowego schroniska dla azylantów w Clausnitz. „Tak nie zachowują się ludzie, lecz przestępcy. Cała ta sprawa jest obrzydliwa i w najwyższym stopniu oburzająca”, oświadczył w wywiadzie dla gazet grupy wydawniczej Funke. Ciekawe czy w podobnym tonie wypowiada się na temat codziennych gwałtów, rabunków i pobić pokonywanych przez islamskich imigrantów. Polityczna poprawność zasłania wszystko.

Dobrze, że żyjemy w Polsce, u nas „oburzenie” w takiej sytuacji mogliby wyrażać niszowi lewaccy aktywiści opłacani przez organizacje zagraniczne. Reszta Polaków zachowała zdrowe myślenie i nie chce w naszym kraju islamskiego „ubogacenia kultowego”. 

Komentarze:

komentarzy