Polki bite i gwałcone przez „arabskie książęta”. Projekt pomocy Polkom po relacjach z islamistami

1
77385

Niestety Magdalena Żuk nie jest jedyną ofiarą przemocy, gwałtów, tortur czy zabójstw, dokonywanych na Polkach w krajach arabskich. Takie rzeczy dzieją się na Polkach codziennie. Nie słyszymy o tym, gdyż wiele kobiet się po prostu do tego oficjalnie nie przyzna.

Jeszcze trzy lata temu profesor Sadowski informował o tym, iż w Polsce jest prawie 300 tysięcy Polek związanych z muzułmanami. Obserwując obecnie wzrastające natężenie relacji mieszanych, jestem zdania, że jest duże prawdopodobieństwo, iż ta liczba mogła wzrosnąć o kilkadziesiąt procent. Oczywiście nie są tu wliczone Polki, które po prostu wyjeżdżają do krajów muzułmańskich.

Główne zadania projektu, którym zajmie się Fundacja Estera, to pomoc prawna w ochronie Polek i ich dzieci przed sytuacją zagrożenia życia, przemocy, handlu ludźmi i zagrożeń związanych z amputacją części intymnych dzieci. Pomoc w odzyskiwaniu porwanych dzieci, pomoc w uzyskaniu sprawiedliwości po gwałcie, informowanie, edukowanie i ostrzeganie.

Za: zmianynaziemi.pl, Czytaj dalej na blogu www.miriamshaded.pl

PILNE! Ofiarą syryjskiego imigranta była CIĘŻARNA POLKA!

Niemcy: 24-letnia Polka ZGWAŁCONA przez IMIGRANTA z Kenii!

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

  1. Brawo za komentarz Pani Lidi Kobielskiej. Prawdziwy Kulturowy Szok ! Adopcja obcej kultury zmienia oblicze meszczyzny. Polski czy Algierski jedno I to samo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here