„Polska ostatni bastion Europy” komentarze Europejczyków do marszu antyimigranckiego w Warszawie

2
45416

Reportaż rosyjskiej TV: „Tysiące Polaków przeciwko islamskim imigrantom!”

Są sprawy, w których jako antykomunista i osoba która w Rosji widzi wroga Polski, zgadzam się z polityką Putina, chodzi między innymi o kwestię podejścia do islamistów, do skutecznego rozprawienia się z problemem najazdu na Europę. Z tego powodu bardzo często publikuję nagrania z kanału rosyjskiej telewizji „Ruptly” dotyczące problemów związanych z islamem i imigrantami. Tak jest również w tym przypadku kiedy to antyimigrancki marsz w Warszawie pokazali obiektywniej niż niemieckie media w Polsce. Zwykłe suche fakty, bez zbędnej propagandy.

Najciekawsze są jednak komentarze pod filmem, który obejrzało ponad dwadzieścia tysięcy osób. Dominują wyrazy sympatii w stosunku do Polaków, płynące z całej Europy ale również ze Stanów Zjednoczonych. Wrzucam tutaj najciekawsze:

Poland1 Poland2 Poland3 Poland4 Poland5 Poland6 Poland8 Poland9

Dla Holendrów, Francuzów, Niemców czy Anglików, którzy na co dzień muszą zmagać się z imigrantami z krajów islamskich, widok tysięcy protestujących przeciwko najeźdźcom musi być zwyczajnie smutny. Ostatnia próba podkreślenia chrześcijańskich wartości przez Britain First w Londynie, skończyła się atakiem muzułmanów na starszych ludzi idących z krzyżami: Islamiści zaatakowali Britain First. Dzicz atakuje pokojowy protest w Londynie! Zobacz WIDEO! Dla tych narodów jest już za późno, nie mogą nawet organizować pokojowych protestów, bo islamiści im nie pozwalają. I co gorsza, nie tylko islamiści, młodzież wychowywana w duchu multi-kulti ma na tyle sprane głowy, że nie protestują kiedy islamiści dopuszczają się gwałtów na małych dziewczynkach a rzucają się z agresją na protesty pro-life: Niemcy: Lewackie bojówki atakują manifestację pro-life. Plują na krzyże! Wideo! Dochodzi do sytuacji kiedy muzułmanie dosłownie gwałcą pomagających im lewaków (Norwegia. Somalijczyk zgwałcił lewicowego aktywistę pomagającego uchodźcom.) a ci nadal, uparcie twierdzą, że trzeba ściągać do Europy „uchodźców”.

A tutaj wideo:

Komentarze:

komentarzy