Potop (cz.3) – Klątwa Kaddafiego – Max Kolonko Telling it like it is
Max Kolonko tym razem o tragicznej sytuacji Polski, Czech, Węgier, Słowacji i Rumunii, których społeczeństwa nie chcą islamskich imigrantów ale Unia Europejska na rozkaz Niemiec narzuci ich „siłą”. O zdradzie Platformy Obywatelskiej względem polskiego narodu pisałem tutaj: Platforma zdradziła Polaków, Czechów, Węgrów i Słowaków
Cytat dnia: „Platforma Obywatelska przestała być platformą obywateli polskich a stała się platformą Unii Europejskiej i reprezentować będzie interesy Unii. Każdy z tych polityków, tak jak Ewa Kopacz będzie chciał powtórzyć karierę „Nikodema Tuska” i zrobić to samo, znaleźć się na dobrze płatnym stołku.”

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOdebrać Order Orła Białego prezydentowi Ukrainy Petro Poroszence!
Następny artykułCezary Pazura do uchodźców: TO WYPIER****J!
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ