Putin wydał międzynarodowy nakaz aresztowania George’a Sorosa!

1
105269

Rosja ogłosiła, że miliarder George Soros jest poszukiwany w ich kraju. Filantrop i jego organizacje stanowią „zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego Rosji”. Putin zakazał działalności Sorosa w ubiegłym roku w Rosji ze względu na fakt, iż miliarder pomógł niemal zniszczyć rosyjską gospodarkę na początku lat dziewięćdziesiątych.

Matt Taibbi z Rolling Stone powiedział o Goldman Sachs sześć lat temu:

„Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o Goldman Sachs – jest to, że wszędzie ten najpotężniejszy bank inwestycyjny na świecie jest wielkim wampirem i ośmiornicą owiniętą wokół twarzy ludzkości. Nieustannie ściska ją i wysysa całą krew, która pachnie pieniędzmi…”.

W rzeczywistości historia ostatniego kryzysu finansowego, to przykład szybkiego upadku i osłabienia amerykańskiego imperium – to po prostu robota „absolwentów Goldman Sachs”.

Oczywiste jest, że Soros chce być jak Goldman Sachs. Phil Butler opisuje to bardzo dobrze, gdy mówi:

„George Soros trzyma palec w każdym politycznym cieście. Jeśli występuje kryzys w naszym świecie, to oczywiste, że ten brał w tym udział”.

Można powiedzieć, że Soros i Goldman Sachs są ideologiczne częścią tego samego bractwa. Używają nieznacznie różnych strategii, ale efektem końcowym jest niszczenie życia za pośrednictwem systemu gospodarczego (czy to kapitalizm, czy socjalizm). Stosują przy tym na wielką skalę polityczne manipulacje.

Dlatego Soros uważa, że jest niezwyciężony. On myśli, że może bez trudu burzyć życie polityczne i gospodarcze planety w mgnieniu oka i nikt nie może go powstrzymać. Przypomnijmy, że jest on autorem książki pt. „Alchemia finansów czyli Jak zrozumieć rynek”. Soros jest przekonany, że może rozbić stabilności polityczną w Europie, a nawet w Ameryce, bez żadnych skrupułów.

Soros jest na pewno stary, ale za to bardzo aktywny. Jego organizacja została niedawno przyłapana na prowadzeniu tajnych operacji w celu destabilizacji Rosji. Oto ciekawy cytat, pochodzący z należącej do Sorosa Foundation Open Society:

„Naszym celem jest uczestnictwo w zajęciach i współdziałanie z aktorami, którzy będą rozumieć i przeciwdziałać rosyjskiemu poparcia ruchu ochrony tradycyjnych wartości”.

Nic dodać, nic ująć. Ten cytat tłumaczy działania rosyjskich władz i ich determinację w walce z zagrożeniem.

Za: zmianynaziemi.pl

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here