Radosław Sikorski i Anne Applebaum będą reprezentować Polskę na spotkaniu Grupy Bilderberg w Dreźnie!

0
25837

Jak wynika z oficjalnych informacji, w tym roku na spotkaniu nieformalnego rządu światowego, tak zwanej Grupy Bilderberg, które odbędzie się wkrótce w Dreźnie w Niemczech wschodnich, pojawi się przynajmniej dwóch reprezentantów naszego kraju. Do pani Anne Applebaum, która reprezentowała Polskę w 2015 roku, dołączy nie kto inny tylko jej mąż, Radosław Sikorski.

Tegoroczne spotkanie Grupy Bilderberg odbędzie się między 9 a 12 czerwca, w hotelu Kempinski Taschenberg Palais w Dreźnie. Grupy wynajętych ochroniarzy już zaczęły rozstawiać bariery uniemożliwiające dostanie się w pobliże hotelu. Władze niemieckie zabroniły dodatkowo jakichkolwiek demonstracji i zapowiedziano, że każde zgromadzenie powyżej 15 osób będzie rozganiane.

Jak zwykle w spotkaniu wezmą przedstawiciele biznesu, władzy i prawdziwej władzy, czyli bankowości. Wśród uczestników mają być między innymi szef Deutsche Bank, prezes koncernu medialnego Axel Springer, prezes Deutsche Telekom czy też Ryanair. Wśród polityków wiadomo, że na spotkania została zaproszona Angela Merkel, Jose Manuel Barroso, czyli były przewodniczący Komisji Europejskiej,a także wiele innych osób.

Za: zmianynaziemi.pl

Mój komentarz: jak ktoś, kto nie w Polsce ani szacunku ani autorytetu ma reprezentować nasz kraj? Facet kojarzy się jedynie z „robieniem laski” Amerykanom i ośmiorniczkami za publiczne pieniądze. 

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here