Raport węgierskich służb: Soros finansuje proimigranckie lobby

1
10936

Jak wynika ze słów szefa węgierskiej kancelarii premiera, proimigranckie lobby na Węgrzech jest finansowane przez miliardera George’a Sorosa. Janos Lazar powołuje się na tajny raport węgierskich służb specjalnych.

Lazar twierdzi, że lewicowe organizacje obywatelskie urosły w siłę dzięki pieniądzom Sorosa. „Nie ma żadnych proimigranckich, przychylnych opozycji organizacji, które nie byłyby finansowane przez Sorosa” – twierdzi Lazar. W jego opinii, proimigranckie organizacje są regularnie finansowane przez Sorosa – zadeklarowanego przeciwnika rządów Orbana. Szef kancelarii premiera przypomniał niedawne słowa Sorosa, który Orbana nazwał „najgorszym europejskim wrogiem”. Zdaniem przedstawiciela węgierskiego rządu to właśnie polityczne antypatie Sorosa i jego powiązania z lewicą wpływają na siłę proimigranckiej opozycji na Węgrzech.

Za: prostozmostu.net źródło: kresy.pl

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWUEM ENCEHA – Bądź jak Oni
Następny artykułONR odpowiada wyrodnej wnuczce rotmistrza Witodla Pileckiego
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here