Robert Fico: „na Słowacji nie ma miejsca dla islamu!”

0
26637

Europa Wschodnia pogłębia swoje antyislamskie nastawienie. Premier Słowacji Robert Fico oświadczył w zeszłym tygodniu, że w jego kraju „nie ma miejsca dla islamu”. Warto dodać, że od 1 lipca Słowacja ma objąć przewodnictwo w Unii Europejskiej.

Polityka grupy Wyszehradzkiej stała się poważnym problemem dla UE. Kraje członkowskie V4 są przeciwne przyjmowaniu uchodźców, co jak powszechnie wiadomo jest przykrywką dla zislamizowania danego terytorium. Przekonaliśmy się o tym obserwując Europę Zachodnią, gdzie spełnianie potrzeb migrantów stało się wręcz priorytetem.

Jak powiedział premier Robert Fico, muzułmańscy uchodźcy sami w sobie nie są problemem dla Słowacji, ale chodzi o to że mogliby „zmienić oblicze państwa”. Dodał że jego kraj nie życzy sobie takiej przemiany a islamizacja Słowacji nigdy nie nastąpi. W przeszłości, odnosząc się do masowych gwałtów w Niemczech oświadczył, że idea wielokulturowej Europy zawiodła a tzw. uchodźców nie da się zintegrować.

Można oczywiście uznać że tzw. kryzys migracyjny jest po prostu inwazją wyznaców Allaha na Europę. Jest to dość trafne założenie gdy weźmiemy pod uwagę, że kraje najbardziej otwarte na uchodźców stały się jednocześnie najbardziej niebezpieczne i stopniowo przekształcają się w islamskie republiki.

Za: zmianynaziemi.pl

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here