Kolejny bardzo dobry odcinek Konrada Daniela z PodziemnaTV. Gorąco polecam posłuchać… jeśli kogoś można nazwać „antysystemowcem – patriotą” to właśnie niego. O tym dlaczego wszyscy antysystemowcy powinni połączyć swoje siły… Grzegorz Braun​, Janusz Korwin-Mikke​, Przemysław Wipler​, Marian Kowalski, Krzysztof Bosak​, Jacek Wilk, Marek Jakubiak i wielu, wielu innych. Z taką listą 10-15% to realny wynik. Przy obecnym podziale… nie zdziwię się jeśli nikt z wyżej wymienionych nie wejdzie do Sejmu… Niestety!.

Kto łączy – ten sprzyja. Kto dzieli – ten szkodzi. Jeśli grupa osób ma choćby jeden wspólny cel – to w ich interesie jest współdziałać żeby ten cel zrealizować. Kto szuka pretekstu do podziałów – ten sabotuje osiągnięcie wspólnego celu.
1Polska – lista społeczna – czas się zjednoczyć: https://1polska.pl/
KWW Zjednoczona Prawica – antysystemowcy razem: https://www.facebook.com/kwwzjednoczonaprawica

 

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNIe życzymy sobie niemieckiego dyktatu Jan Pietrzak felieton
Następny artykułKoncert „Niech żyje Polska!” z Prezydentem
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ