Rząd Wielkiej Brytanii chce „przekupić” islamistów, dając im pieniądze i mieszkania

0
7623

Brytyjska gazeta Mail on Sunday dotarła do oficjalnych dokumentów, które ujawniają rządową strategię „walki z islamskim terroryzmem”. Władze rozważają absurdalny pomysł pomagania radykałom, zapewniając im darmowe pieniądze i mieszkania z nadzieją, że islamiści dobrowolnie przestaną organizować zamachy i zabijać niewiernych. Przypomina to patologię rodem ze Szwecji, gdzie dżihadyści mogą brać udział w programach resocjalizacyjnych i w zamian regularnie pobierać świadczenia socjalne.

Wspomniany dokument przedstawia „Operację Constrain” – polega ona na tym, że rząd będzie zapewniał wsparcie finansowe islamistom. Według szacunków, w Wielkiej Brytanii przebywa około 20 tysięcy dżihadystów, którzy brali udział w działaniach zbrojnych w Syrii po stronie organizacji terrorystycznych. Są to bojownicy, którzy stwarzają teraz zagrożenie w Wielkiej Brytanii, a władze mają zamiar ich udobruchać.

Raport ujawnia, że program może rozpocząć się już w przyszłym roku. Policja zamiast zatrzymywać i karać lub wydalać z kraju muzułmańskich morderców będzie rozważać jaką formę pomocy należy im udzielić – może to być wsparcie finansowe lub mieszkaniowe oraz pomoc w znalezieniu pracy. To bardzo zaskakujące, że rząd chce nagradzać ludzi za popełnione przez nich przestępstwa na Bliskim Wschodzie i teraz będzie jeszcze płacił im, aby nie zrobili podobnej rozróby w Wielkiej Brytanii.

Przeciwnicy takiego szalonego rozwiązania twierdzą, że opłacenie islamskich psychopatów nie jest możliwe. Obywatele tego państwa będą znajdować się w nieustannym zagrożeniu. Ciekawe jaka jest reakcja Brytyjczyków na wieść, że rząd planuje rozdawać część ich pieniędzy na utrzymanie islamistów, którzy postrzegają ich jak niewiernych.

Za: zmianynaziemi.pl

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here