Skandal w Finlandii: parlamentarzysta zaproponował wyrzucenie wszystkich muzułmanów z kraju

7
55844

Sebastian Tynkkynen, przewodniczący oddziału młodzieżówki Perussuomalaisten Nuorten, powiedział, że Finowie muszą wydalić wszystkich muzułmanów nie-obywateli Finlandii (głównie Somalijczyków, Afgańczyków i Irakijczyków). Od razu też podany został ostrej krytyce, podaje gazeta Talouselämä.

Zdaniem gazety Talouselämä, zaraz po ataku Syryjczyka na przechodniów w mieście Reutlingen (Niemcy) w dniu 24 lipca br. Tynkkynen opublikował emocjonalny post na swoim profilu na Facebooku, w którym skrytykował politykę imigracyjną krajów europejskich, demonizując przy okazji całą wspólnotę religijną.

Drastyczne deklaracje polityczne wywołały niezadowolenie wśród innych deputowanych. Tak więc, przedstawiciel partii rządzącej Ben Ziskovich zaproponował Sebastianowi Tynkkynen powrót do programu Big Brother, w którym ten brał niegdyś udział. Ziskovich zauważa, że społeczeństwo powinno angażować się w otwartą dyskusję w kwestii migracji, a słowa Tynkkynena „wyraźnie świadczą o sianiu nienawiści”  i są „wyrazem nastrojów antyislamskich”.

Sebastian Tynkkynen powiedział dziennikarzom, że został źle zrozumiany, a miał na myśli tylko to, że kraj powinni opuścić osoby, którym odmówiono zezwolenia na pobyt czasowy lub stały lub którzy przebywają na terytorium Finlandii bez niezbędnych dokumentów.

Kilka dni temu w ostrzu krytyki znalazł się inny fiński polityk Teuvo Hakkarainen, który napisał po ataku w Nicei 15 lipca br., że wszyscy terroryści są muzułmanami.

Za: zmianynaziemi.pl

Mój komentarz: dla fińskiej lewicy to skandal a dla mnie to jedyny ratunek dla Europy…

Komentarze:

komentarzy

7 KOMENTARZE

 1. Aha, czyli proponuje prześladowania religijne? A autor oczywiście się pod tym podpisuje? Pod tym aby legalnie przebywających ludzi usunąć z kraju za to jaką religię wyznają, bez sądu, bez wyroku, bez udowodnienia jakiejkolwiek winy.

  Inny bystrzak z kolei twierdzi, że wszyscy terroryści są muzułmanami. O Breiviku chyba zapomniał, albo nie chciał pamiętać.

   • Tyle, że po ataku wyrzucono go z loży. A jeżeli mówimy o mocodawcach, to powinniśmy zacząć od podstaw wg zasad racjonalnego myślenia – od dowodów że takowi istnieli

   • Co jest oczywiste z punktu widzenia PR-u i nie musi w żaden sposób świadczyć o rzeczywistym potępieniu działań. A co do mocodawców – to żadna chyba tajemnica, że Camp Bucca spełnił niemałą rolę w radykalizacji środowisk islamskich, a odpowiedzialni za niego jankesi mają w tym co najmniej bierny, a możliwe że nawet czynny udział.

 2. Jeśli rolnik nie może odzielić kąkoli od ziarna to co z robi z całością????? i więc jeśli rządy mają a jest problem z odruźnieniem spokojnego emigranta od oszołomów to trzeba jak z konkolem

 3. Finlandia JESZCZE ma szansę to zrobić, bo kandydatów na islamskich terrorystów jest tam jeszcze stosunkowo mało. To byłaby akcja deportacyjna muzułmanów najwyżej zajmująca tydzień. Jednak w przypadku Francji i Niemiec – bez fizycznej eksterminacji i likwidacji tych muzułmanów, taka akcja już jest niewykonalna.
  Niemcy i Francja mogą oczyścić się z islamskich terrorystów już tylko podczas totalnej wojny, podobnie jak to próbowali już Serbowie pod koniec XX wieku. Przy czym podczas takiej wojny musiano by wyeliminować, w pierwszej kolejności i również fizycznie, każdego popierającego islam polityka liberało-lewaka, takich jak: Hollande, Schulz, Juncker, Verhofstadt czy „była komunistka” Angela Merkel, udająca obecnie chrześcijańską demokratkę. Ale na ile znamy życie, islamizacja będzie postępować, bo wojna antyislamska w Europie nie wybuchnie, a wcześniej wymienieni nadal będą sobie spokojnie żyć. I tak Europa zamieni się w kalifat ISIS najpóźniej za 30-40 lat.
  Niestety, ale taki mamy „klimat”, proszę państwa…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here